şükela:  tümü | bugün
 • bu iki kanala önerim, boşu boşuna masraf yapmamaları a spor logosunun altına gs amblemi koyup yayın hayatlarına devam etmeleridir.
  zira
  erman toroğlunun nasıl bir fenerbahçe düşmanı olduğunu tekrar tekrar yazmaya gerek yok sanırım. zamanında aziz yıldırım korkusu bu kanalda artık fenerbahçe nefretine dönüşmüştür.
  b

  taner karaman denilen şahıs ayrı bir antipatiktir. daha biraz önce ismail köybaşını tekrar fenerbahçeye transferi gibi saçma sapan konuşmuştur. aynı arkadaş zamanında feghouli ön libero oynamalı gs'da demiş. öyle copy-paste bilgilerle kitap yazmayla falan olmuyo bu işler. sora striker diye okuduğunu sticker diye telaffuz eder rezil olursun ..

  serkan korkmaz , açıktan olmasada bir şekilde algı yönetmeye çalışır. hele hele geçen sene akhisar gs- rize gs maçlarından sonraki programları izleyin ne demek istediğimi çok net anlayacaksınız. moderatörlük yapar " hocam bu pozisyon hakkında görüşleri alayım diyip son noktada kendi görüşünü söyler ve bu görüşün doğru olduğu gibi bir cümleyle bitirir, kritik pozisyonlardaki yorumları. dolaysıyla programı izleyen diğer takım taraftarı yaa aslında bişey yokmuş şu rize maçında abartmışlar gibi bir algıyla kapatır geceyi.

  okan koç, o kim amk? ne konuştuğunu anlayan var mı ?
  saydığım bu isimlerin ve sayamadığım aklıma gelmeyen bu kanaldaki bir çok yorumcunun tek bir ortak noktası var gs güzellemesi yapmaları. gs lehine yapılan hataları, aleyhine yapılan hatalardan ötürü normalmiş gibi haklı görmeleri ve böyle yutturmaya çalışmaları. yeter arkadaş tek derdiniz fenerbahçe mi ??
 • kardeş buna inanıyor musun cidden? fatih terim’e alenen küfreden turgay demir denen zat a spor’da tekrar programa başladı. her şey çok güzel olacak filminden bir fotoğraf paylaştığı için kanaldan uzaklaştırılan galatasaraylı uğur karakullukçu’dan neden bahsetmiyorsun peki? ya emre bol’a ne demeli? adam kendi takımı fenerbahçe’yi es geçip a spor’da düpedüz galatasaray düşmanlığı yapıyor.
  yesinler sizin algılarınızı.
 • uğur karakullukcu adam gibi adamdır, gs'lı olduğu bilinmesine ragmen bu kadar objektif konuşan bir yorumcuyu zaten kanalda barındırmadılar. buradanda aslında kanalın yayın politikasını anlaman gerkiyor.
 • emre bol or did not happened.
  adam tescilli gs düşmanı.
 • emre boldan fenerbahçe taraftarı memnun mu ? yada turgay demirden bjk taraftarı ? fenerbahçenin yada beşiktaşın hangi hakkını savunmuş bu adamlar ? goygoy yapmaktan başka ne yapıyo bu adamlar ??

  şimdide #asporboykot başlatmışlar haksız sayılmazlar bence bunlar ortak yayına geçsinler :)