şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizin en temiz hiç bir şampiyonluğu şaibeli olmayan, hakem satın almayan, şike yapmayan, her şampiyonluğu alın teriyle olan, lobicilik faaliyetleriyle işi olmayan, sırtını kararmış güçlere, terör örgütlerine dayamayan bir kaç takımdan biri olan şanlı şerefli avrupa'nın fattihi güzide rakibimizin yardımcı başkanının açıklamalarıdır.

tabi ki türkiye'nin en büyük spor kulübü olan fenerbahçe söz konusu olmadığı için hiç bir hukuki süreç başlatılmamıştır.

üstüne üstlük başkan yardımcısının ağzından çıkan bu sözleri görmezden gelen ezeli rakibimizin fenerbahçe kompleksi ile dolup taşan taraftarı fenerbahçe'ye kumpas kurulmasına rağmen şikeci demekten gocunmamıştır, ama konu kendilerine bakmaya geldiğinde gözler kapanır, at gözlükleri takılır.

bir fenerbahçeli olarak her şampiyonluğu alın teriyle kazanmış olan ezeli rakibimizin yardımcı başkanına bu sözleri hiç yakıştıramamakla birlikte büyük utanç duyduğumu belirtmek isterim.

işte o rezil itiraflar.

(bkz: galatasaray'lıların uğramadığı başlıklar)

edit: dili sürçmüş diyor. telkinlerle kaybettik derken dili neye sürçmüş olabilir? telefonlarla kaybettik mi diyecekti? o da kötü.
  • malumun ilanı
  • ilk dili sürçmüş diye düşündüm de ardından gelen diğer kelimeyle dumura uğradım resmen.
    bu yorum gerçekse veya montaj değilse vay anam vay..

edit: bu olay 2017 de olmuş ve üstü kapatılmış çok ilginç.
  • tff’nin hakkında soruşturma açıp açmayacağını merak ettiğim itiraftır, daha ne yapsınlar bu adamlar ?
  • itiraf etmekte hiçbir sakıncası yoktur, çünkü kurallar sadece bir camia için uygulanır. onun dışındakiler için her türlü dalavere mübahtır
  • adamı apar topar istifa ettirmeleri, araştırılması gereken bir şeyler hakkında ipucu vermektedir. yahu adam ağzıyla itiraf etmiş, hala ne bekleniyor??
  • asla ve asla konuşulmayacak bir konudur. hatta ve hatta başlığı açıp olayı gündeme getiren yazarlar çaylak bile yapılabilir. gereken bir gün yapılabilecek mi hep beraber göreceğiz.
  • çok ilginç. bundan yeni haberimiz oluyor. basın kimi koruyor acaba? bütün basın fenerliydi di mi? nasıl bir lobidir valla çözemedim. tarla savunmamız daha mantıklı. buna rağmen başkanımız 1 yıl hapis yattı.
  • 2016 - 2017 sezonunda yaşanmıştır. söyleyen fenerli olmadığından gerekli işlem yapılmamıştır. konuştuğu zaman aralığı beşiktaşa kendi evinde 1-0 yenildikten sonraki antalya maçı. başka yerlerden gelen telkin neymiş merak ettik doğrusu. malum bu ülkede reise sormadan sıçmak bile mümkün değil.
  • ay yanlış söyledim ben aslında başka şey demek istemiştim denilerek geçiştirilemeyecek açıklamaya konu olmuş itiraf.
    bir de bu itiraf 2017 yılında olduysa çok daha acayip bugune kadar kimsenin bişey yapmamış olması.