şükela:  tümü | bugün
  • http://www.ntv.com.tr/…tendi,rtulkhl3eugxv88glu8diw

yukarıdaki habere göre olası durum. başlığa sığmadı; gs galatasaray'ı ifade ediyor. galatasaray. cimbom olan.

edit: ntv haberi güncellemiş arkadaşlar. ilk hali 15 yıldı. 7,5'ar yıla çevirmişler. edit de yazmamış adiler.
  • bu galatasarayı ve galatasaraylıları niye ilgilendirsin amına koyim.
    tertemiz bir camiayı kimse kirli göstere..
    dilim varmıyor
    amk fetöcüleri,
    tanım: gsnin iki liğ şampiyonluğunu alıp beşiktaşımıza vermekle sonuçlanacak soruşturmaların introsu.
  • eski milletvekilleri tutuklanınca x partili fetöcü denmiyor nedense
    maksat gündem olsun millet galatsaraya laf atsın galatasaraylılar da karşılık versin tamamdır
  • (bkz: aziz yıldırım ve şike örgütünün fetö ilişkileri/#62423084)

bakalım aziz yıldırım ve örgütü de yargılanacak mı? yoksa yine mahmut uslu çıkıp "başbakan bize söz verdi" mi diyecek.
  • arif erdem, uğur tütüneker ve ismail demiriz'in fetö üyesi olmakla itham edildiği, henüz iddianame kabul dahi edilmemişken; iddianame kabul edilmiş, yargılanmışlar ve hüküm giymişler gibi lanse edilip başlığı açılan durum. 15 yıl da istenmiyor üstelik, her biri için 7,5 yıldan toplam 22 yıl 6 ay isteniyor. enteresan tabi amaç galatasaray'ı yıpratmak olduğundan herhalde böyle hatalar oluyor.

3 eski futbolcunun daha ağır cezalar almasını umuyorum.
  • (bkz: yav hee he)
  • arif mahkeme heyetinin önünde kendini yere atsa kafadan bi 5 yıl cezasını sildirir, olan diğerlerine olur.
  • 3-5 tane futbolcu için bülent korkmaz'ların, taffarellerin, popescuların, suat'ların, tanju'ların, prekazi'lerin, simoviç'lerin, ergün'lerin ve nicelerinin emeklerine tecavüz etmek için ağızlarının suyunu akıtan bazı tipleri hortlatmış durumdur.
  • bakın, bir şeyi anlamak istemiyorsunuz.

3-5 tane futbolcu için onca kişinin hakkından bahsediyorsunuz. 3-5 küçük bir rakam değildir. bakın ben fetö mevzusuna inanan biri değilim. he, bu adamın her yerde elinin olduğunu kabul ediyorum ama darbe konusunda hala inanmıyorum, kusura bakmayın. fakat bu adamın insanlara kıyak geçtiği, onları bir yerlere taşıdığı da aşikar. 3-5 küçük bir rakam değil. eğer galatasaray'da, bir dönem ya da o dönem oynayan oyunculardan bazılarının bu adam ile ilişkisi var, ilişkiden öte çıkarları varsa ben de durur ve derim ki: "abi bu adamlar fetö'cü çıktı. ben nerden bileyim fetö'nün bu adamlar için lige ayar çekmediği, insanlara para vermedi." vs. vs.

benim içime bir kurt düşer. ben de istemem galatasaray bunlar ile anılmasını ama insanın içine kurt düşüyor. boru değil abi, adam ne isterse yapabilecek güçteydi. 3-5 adam diyerek her şeyi kapatamazsınız. güçlü bir kadro vardı evet ama bu o güçlü kadroya kıyak çekilmediği manasına gelmez, kimse kusura bakmasın.

ki ben çok futbol sohbeti yapan biriyim, şunu açık açık diyorum: uyduruk fetö soruşturması galatasaray'a çok daha fazla sıçrayacak. öyle kapanmaz bu. bunu dediğimde olaylar soğumuştu. aha ceza alabilecekleri çıkmış şimdi.