şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy'de cep telefonu tamiri ve ekran değişimi yapan başarılı bir teknik servis. gerçekten işini bilen saygın insanlar çalışıyor.

fiat karşılaştırması yaptığınızda piyasa ortalamasının altında olduğunu göreceksiniz. kargo gönderimi de yapan firma bizzat gelen müşterilerin ihtiyaçlarını maksimum bir saat içinde hallediyor. ben kargo firmalarına itibar etmediğim için iletişimi bizzat kurdum ve memnun kaldım. özellikle sizi dükkanda karşılayan bey, tam bir istanbul beyefendisi. teknik hizmet veren firmalar türkiye'de genellikle kaba-saba kaçakçı tipleri çalıştırdığı için şaşırdığımı itiraf etmeliyim.

ekran değişiminde türkiye rekorunu elinde bulunduran servisi telefonla arayarak da doğru yönergelere kavuşabilirsiniz:

https://www.gsmiletisim.com/

dilerim ilerleyen dönemlerde bozulmazlar.
  • ı-phone 6 plus ekranı 180 tl'ye değiştirdim burada. iki gün sonra ekran komple gitti, aradım hemen gönder yapalım dediler. karşı ödemeli gönderdim ve 1 gün sonra yeni ekran takıp ücretsiz kargo ile gönderdiler geriye. 1 ay oldu şimdilik sıkıntı yok, 6 ay da garanti veriyorlar. ben şahsen memnun kaldım, ekranım kırılsa tekrar gideceğim cep telefonu servisi.
  • kargo olayına neden bu kadar sadık olduklarını bugün anladım, çünkü yerlerine gittiğinizde sizi çıldırtmaları mümkün. 3 gün önce değiştirttiğim ekran sonucunda parmak izi okuyucu çalışmayınca bugün öğle arasında oraya gittim. gelen telefonları karşılayan, yavaşlığıyla çileden çıkaran amca bir türlü yüzüme bakmayınca teknikerlerden birine telefonu verdim ve yarım saat 45 dakikada hallederim lafını duyunca çıktım dolaştım (kısıtlı zamanda geldiğimi belirtmiştim). aradan 1 saat geçip herhangi bir hareket sezinlemeyince fark ettim ki benim telefonu daha açmamışlardı bile. şimdi diyebilirsiniz jet hızında hizmet vermek zorundalar mı. acelem olduğunu söylediğimde bana durumu izah edebilirlerdi ya da 1 saat olmasına rağmen telefonun yüzüne bile bakmamış olduklarında en azından özür dileyebilirlerdi
  • müşteri hizmetleri konusunda oldukça başarılı iletişimleri olan saygın bir firma ve telefon ile görüşmelerimde anlaşılan değerli ve güler yüzlü çalışanlarına sahip.

yaklaşık 6 ay önce xperia z3 model telefonumun camını kırıp, garantisi bittiği için ankaradan bu firmaya kargo ile gönderdim. (hiçbir şekilde kargo ödemiyorsunuz) çok güzel işçilik ile telefon elime 3 gün sonra ulaştı. ve 6 ay garanti kağıdı göndermişler yanında. fiyatı 250 tl

aradan 3 ay geçti telefonun ekran sensörü bozulmaya başladı baktım ki ekran kalkmaya başlamış, tekrar gönderdim. ücretsiz olarak ekranı yeniden değiştirdiklerini söylediler. 3 gün sonra kargo ile gelen telefon sıfır gibi olmuştu.

aradan bir 3 ay daha ya geçti geçmedi telefonun ekranını yine kırdım. (bu arada gsm iletişime göndermeden önce 4 kez falan ekran kırdım). cuma günü (3 kasımda) kargoya verdim. dün telefon ile arandım ve şöyle bir konuşma oldu arayan kişiyle aramızda:

gsmbey: merhaba hanfendi
    ben: merhaba beyefendi
    gsmbey: telefonunuz tamir oldu, ücret için aramıştım. sistemden baktık ki siz devamlı müşterimizsiniz telefonunuzu indirimli tamir ettik 250 tl yerine 150 yatırmanız yeeterlidir.
    ben: trajikomik bir durum teşekkür ederim :)

ve telefon bugün elime ulaştı, baktım ki sim kartı takma yuvası (aparatı) telefonda yok, dolayısıyla sim kartımı takamıyorum. az önce saat 20.15 civarında teknik ekibi aradım ve bana kargo ile o yuvadan göndereceklerini söylediler.

velhasılkelam, mükemmel değil mi sizce de ilgileri, alışık değiliz sanırım bu kadar nazik olmalarına insanların, hep vurgun yemişiz bu hayatta hep kazıklanmışız.

burdan tekrar tekrar teşekkür ederim gsm iletişim çalışanlarına.

saygılar...
  • kadıköyde metrobüs durağı karşısında bulunan bir telefon servisi. işini düzgün yapan nadir firmalardan biridir. evimden çok uzakta olmasına rağmen telefonum bozulduğunda bu servise giderim.
  • ekran değişimi yaparken telefonu bozan servis. gerçekten kibar insanlar ama.
  • ilgili olmalarına lafım yok gayet iyi insanlar gibi ama ilkinde dokunmatik sorunu çıktı diye gidip taktırdığım ikinci ekran da sorunlu çıktı. hiçbir sorunu çözmediler yani.
  • iphone 6 telefonumun şarjı maksimum 1 saat yetiyordu. apple garanti kapsamında 320 liraya garanti kapsamı dışında 1699 tl’ye yeni batarya taktığı için mecburen buraya gittim. telefonumu alalı 2.5 sene oldu, yani garanti kapsamı dışında.

orijinal batarya kullanmadıklarını, ancak muadil bir batarya kullandıklarını en başta açık açık söylediler. 1699 tl veremeyeceğim için de mecburen kabul ettim.

yalnızca 10 dakika’da değiştirip verdiler telefonumu. ilk günkü gibi sağlam bataryası, çok uzun süre gidiyor şarj. 6 ay garanti verdiler. bakalım neler olacak. burayı editleyeceğim. şimdilik memnun kaldım.

ücreti 100 tl’ydi.