şükela:  tümü | bugün
  • zaten üç kişiniz birleşin baskı yapın yasaklatmaya çalışın. dünyalarca yatırım yapacaksın sosyal projeler yapıp dünyanın vergisini vereceksin oradaki hizmet ücretsiz hem mesajlaşma konuşma sağlayacak ve bunun ülkeye yararı koca bir sıfır olacak şirketin değeri milyarlarca değer olacak. olacak iş değil.
  • onca metin, resim, video mesajı için deli gibi internet harcandığını bilmeyenlerin gereksiz projesi.

hava yakmıyor o mesajlar.
  • yeter artık zihniyetlerini siktiklerim. onu yasakla bunu yasakla ona vergi buna para lütfen artık nefes başı 5 10 kuruş kesin siz de rahatlayın biz de. kulak arkamız kalmıştı sikmediğiniz orayı da sikin rahatlayalım ben çok sıkıldım siz ve sizin gibilerden.

(bkz: sansür ve yasak çözüm değildir)
  • harika fikir! yerli ve milli(!) operatörlerimizin kazançlarına göz dikmiş bu hayin, komplocu, fetöcü, kumpascı whatsapp’ı tez zamanda yasaklamak gerek. hem kazançlarından vergi de vermiyor külli zarar!!!

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
  • whatsapp'ın bu ülkeye ne yararı var? bir tane okul yapmış mı? alt yapı hizmeti yapmış mı? durum ülke ekonomisine seferberlik zamanıdır. cumhuriyetin ilk yıllarındaki gibi taviz vermeyeceksin.
  • taksicilerin uber'e karşı yaklaşımları ile ilgili bir ironi yapıldığına inanıyor, inanmak istiyorum...