• trt spor'un haberine göre arda turan, emre çolak ve semih kaya ile anlaşma sağladı.

çok iyi hamle. aydın yılmaz ve sabri sarıoğlu da gelirse seneye mart ayında şampiyon oluruz.
  • sokarım böyle işe de yönetimede . madem bu yıldızlar takıma katılacaktı, neden xelçuk’un sözleşmesini uzatmadık lan?!
  • şu isimleri görüp de yabancı sınırlamasını destekleyen varsa helal olsun o kişilere.

tanım: galatasaraylılığımızı bir süre boyunca askıya alacağımız transferler.
  • hocaya, yönetime falan kızmanın alemi yok. yabancı sınırının meyveleri bunlar. ismi geçen oyuncular süperlig de şampiyonluk yaşamış tecrübeli futbolcular. aynı zaman da takımın alt yapısından yetişmiş camiayı tanıyıp bilen adamlar.
  • bir barış özbek vardı. ne oldu ona? hala futbol hayatı devam ediyorsa bir düşünülebilir. bir de aydın yılmaz.
  • mustafa sarp’ı da hemen idmana sokarlarsa, bu takım çok iyi iş yapar.
  • tugay kerimoğlu'nu tedirgin eden transferlerdir; bu saatten sonra idman falan; zor işler...
  • kulübede (bkz: tarık çamdal) olmadan ne işe yarar.
  • faruk süren i arıyor gözler. ben ne böyle bir yönetim gördüm ne bu derece vizyonsuz bir transfer politikası. la olm arda dan kime fayda dokunmuş da alıyorsunuz bu takıma. silah zoruyla mı tutuyorlar sizi o kulübün başında inin aşağı da bi soluk alalım artık. sizegidip messi yi getirin diyen kimse yok da şu saydığınız isimlerden ne bekliyorsunuz futbol adına çok merak ediyorum. altyapı dan alın çocukları koyun takıma yine en kötü ilk 8 e girersiniz tonlarca para da kasada kalır. vallaha taraftar tek kelime etmez size. 3 yıllık kalkınma planı deyin susalım. kulübün borçlarını kapatın bu sürede şansa kadere 1 tane de yetenekli bir futbolcu ürettik mi yanına 2 de yıldız koyun 4. sene yine şampiyon oluruz. emdiniz bitirdiniz kulübün kasasını. şu belhanda ya verdiğiniz o paraya hiç mi yanmadınız. gomis i gönderdiniz 6 hafta gol atamadınız la. madem yerli malı kullanmayacaksınız yabancı çocuklarla derdiniz neydi. ihtiyar heyetiyle devam edip drogba ve sneijder le dede muhabbeti yapsaydık bile her sene şampiyon olurdu bu takım. bir muslera ya kaldı takım onun da sırtına verdiniz yükü her maç sonunda bacağını kırdınız o da yok artık rahatlayın. tamam la alın ardayı da alın semihi de emreyi de alın hatta şu hakan baltayı da geri dönderin yeşil sahalara sürünelim mk.
  • galatasaray yerli çöplere imza attırdığına göre yabancı sınırı tekrar kalkabilir *
hesabın var mı? giriş yap