şükela:  tümü | bugün soru sor
  • avrupa liglerindeki ufak tefek absürt yenilgileri saymazsak, özellikle türkiye liglerinde kendini gösteren durum.

adamlar ya baştan beklenti içine sokmuyorlar taraftarını ya da bir kere ön aldıklarında işi yarıda bırakmıyorlar. mesela fenerbahçe gibi son haftada bırakılan şampiyonluklarını ben görmedim. ne bileyim, son on dakikada kaçırılan şampiyonlık sonrası yüzünü kapatıp ağlayan bir hasan şaş olsun, yüzükoyun yere yatıp götünü dikelten hasan kabze olsun böyle görüntüler yok kafamda. o yüzden biraz da gıpta ile bakıyorum gs'ye.

nedense böyle şeyler hep fenerbahçe ile beşiktaş'ın başına geliyor.

o yüzden 2017-2018 sezonu kıyasıya bir rekabet varmış gibi gözükse de gs için çoktan bitmiş bir sezondur. hayırlı olsun.

not: fenerbahçeli olduğumu söyleyeyim de, hangi takımı tuttuğunu söyleme adeti yerini bulsun.
  • 6-0
  • (bkz: tromsö)
    (bkz: östersunds)

not: harry kewell
  • 13 yıl şampiyonluk görmemiş taraftara sormak lazım bu durumu. dile kolay 13 senelik çile. şimdi 2 sene olamayınca taraftar çöküntüye giriyor.
  • (bkz: winner ruhu)
  • galatasaray'ın başına fatih terimden daha trajik ne gelebilir ki? adam galatasaray dan 3 kez gitti 4 kez geldi. futbol'un süleyman demirel'idir fatih terim.

1996-2000 1. fatih terim dönemi
    2002-2004 2.fatih terim dönemi
    2011-2013 3.fatih terim dönemi
    21 aralık 2017 4. fatih terim dönemi

osmanlı imparatorluğunda ki padişahlar gibidir. lale devrini 2002-2004 yılları arasında yaşamıştır. şuan gerileme dönemindedir ve yakın zamanda da tarihin tozlu raflarında ki yerini alacaktır.
  • adamın anlatmaya çalıştığı şey ile cevap yazan sığırların anlattıklarının alakası yok.

diyor ki; cimbom ya sezon sonuna kalmadan havlu atıyor ya da işi son raddeye getirdiyse şampiyon oluyor. adam kalkmış östersunds yazıyor(ki o da başlık sahibinin argümanını destekliyor, turnuvanın başından elenmiş takım).

doğru önermedir.
  • (bkz: junichi inamoto)

türk futbolu daha trajik bişe gördü mü acaba lan?