şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: #99475537)
 • "gs'non vor koyotloro oçoklonmosono ostomomoso"

  canı yandığı için isteyen beşiktaş, nasıl olsa yayınlanmayacağını bildiği için bakın biz de aslında istiyoruz ayağı yapan fenerbahçe,konuyla hiç alakası olmadığı halde sataşılan kulüp galatasaray.

  gs var kayıtları açıklansın istemiyor len amk
 • aldık kolamızı, cipsimizi seyrediyoruz danışıklı dövüşünüzü.
 • bu eziklik psikolojisi ile çok zor bırakın futbol takip etmeyi, takım tutmayı bakın keyfinize. sezon başı bu adamlar neden ceza aldı neye isyan etti var odasında ki kimlerle kapıştı ? galatasaray yapınca artık şike yapamıyorlar ondan vara isyan etti diyorsunuz kendiniz yapınca galatasaray nerede ? kafayı yemişsiniz elinize yüzünüze su çarpın gidin sivas spor ile filan uğraşın .
 • geçen sene* galatasaray var kayıtlarının açıklanması için fifa'ya başvurup, "var kayıtlarının açıklanması ülke federasyonunun inisiyatifindedir" cevabını almıştı.

  tanım: cahilce açılan başlık.

  düzeltme: fifa değil ifab imiş.

  kaynak
 • beşiktaşlıların her derbiyi kaybettiğinde ağlaması şaşırtmamıştır.

  (bkz: bebelere balon)
  not: gs
 • galatasaray geçen sezon bunu gündeme getirdiğinde kıyamet kopmuştu. bunu hatırlamayan yazar beyanı

  https://listelist.com/galatasaray-var-kayitlari/

  https://www.90min.com/…nin-paylasilmasini-isteyecek

  https://www.aa.com.tr/…in-talebini-yineledi/1457232
 • olum harbi ciddi soruyorum doğuştan mı salaksınız yoksa sonradan mı böyle oldunuz?

  bu kulüp geçen sene hepinizin başınıza gelecek düzende bir saçmalık var çıkarsınlar şu var kayıtlarını bu ne saçmalık dediğinde 17'iniz de birleşip bildiri yayınlamakla kalmayıp bir dünya ceza yağdırdınız başkanından teknik direktörüne kadar.

  e şimdi ne oldu? geçen sene kimseye ayrıcalık yapılmaz hakemdir hata yaparız diyenler ne oldu? birazcık utanma duygunuz varsa çıkar geçen sene hakkında samimi bir özür dilersiniz. ama nerede ...
 • galatasaray ve taraftarı kadar ikiyüzlü ve cahil bir kesim yok sanırım.

  galatasaray, geçen sene var kayıtları açıklansın demeden önce zaten var kayıtları elimizde mevcut dedi. elinde mevcut olan ve sana sızdırılan bir şeyi açıklanmasını neden istersin sorusuna kimse cevap vermiyor?

  tam bir hafta sonra yine kayırılmaya başladıklarında da bu isteklerini unuttuklarını kimse ama kimse paylaşmıyor? madem kayıtlarda kötü bir şey var, ısrar etsene!? etmediler. çünkü sırasıyla kayseri, beşiktaş ve rize facialarının baş aktörüydüler.

  sizlerin derdi hiçbir zaman var olmadı. kayırılmaktan başka bir isteğiniz yok. galatasaray camiası ikiyüzlü değilse beşiktaş ve fenerbahçe ardından kayıtları ister demeyi çok isterdim ama onlar önce kayıtlar elimizde var demenin açıklamasını yapsınlar.

  bu ülkede adalet diyecek, var kayıtları hakkında ahkam kesecek son kulüp galatasaray'dır.

  `ekleme:` hala 17 kulüp birleşip galatasaray'a karşı bildiri yayınladınız diyenler var. boşuna meb, türkiye'de öğrencilerin %40'ı okuduğunu anlamıyor demiyor. daha hala okuduğunu anlamayan devasa cahil bir kitle var. inanılmaz.