119 entry daha
  • (bkz: #45823342)
  • özledik seni reis. sop için nasıl ulaşabiliriz bu adama?

ligtv den daha kaliteli internet yayını veren reis.
  • bu çocuğu küstüren kim varsa anasının amına koyim. adam kafasına göre propagandasını yapıyordu bizde kaliteli yayın izliyoduk orospu evlatları rahat mı battı götünüze anlamadım ki.
  • kendisi adamın dibidir. sindirilememiştir diğerleri gibi. sevdikleriyle yayınlarını paylaşmaya devam etmektedir. üstelik sadece sop değil artık vlc yayını da vardır. iphone, ipad, android platformlarının hepsinden izlenebilir. böyle adamların yoluna taş koyan orospu çocuklarının amına koyayım. düşüncesini özgürce ifade etmesine çomarlar dayanamamıştır. en sonunda da onlara siktiri çekmiştir zaten.

edit : arkadaşlar hepiniz link istemişsiniz ama kusura bakmayın. kendisi sadece istediği insanlarla paylaşıyor. hem sopcast hem de vlc yayını yapıyor. sisko kürt yüzünden de kimse yayınlarından yararlanamıyor. benden link istemeyin lütfen.
  • kendisi rezil rusva oldu belesci yancilari da burda aglar oldu. ehuhhehe.
  • adam olmak bu kadar kolaysa biri bilale rezaya falan haber etsin de onlar da internetten maç yayınlasın.

bu adamı geçen sene bi ara twitterda takip ettim ben de öyle boş bi adam ki işte tek iyi yanı maçları yayınlamak. zaten kısa bi süre sonra da bi maç izlemek için böylesi bi adamı görmenin saçmalığına karar verip bastım engeli.

kraldan çok kralcıları biliyoruz zaten de bu adamın yazdıklarına, üslubuna katılan çok adam varsa gayrı bu millet iflah olmaz, dükkanı kapatıp gidelim, tayyipten büyük problemlerimiz var demektir çünkü.
  • küstüren kim varsa amına koyim onların.

ligtv almama nedenimdi lan bu adam.
  • kendisini severdim , twitterdan dm yoluyla muhabbet etmişliğimiz de var ama kendisine bir türlü ulaşamıyorum. duydum ki haftalardır yayın yapıyormuş.
    ne demiş taçsız kral metin oktay: bizi sevenleri üzmeyelim baba.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap