• bir donanımhaber kullanıcısının gece gündüz demeden ekip kurarak hesap açması ve hatta açmaya devam etmesidir.

--- spoiler ---

ücretsiz olduğu günden beri 2 yer yer 3 kişi uğraşıyoruz gece gündüz demeden ana bilgisayara epic den indirdik diğer 3 bilgisayara kopyaladım yaklaşık 350 civarında hesap oldu diğer 2 pc en az 2.5 saat oynama süresi için aktif bırakıyorum hesapları ne olur ne olmaz diye çok uykusuz kaldım ama değecek inşallah siz kaç hesap aldınız toplamda ben ekibi çoğaltıp daha fazla alacağım kampanya bitmeden sizde durumlar nedir

not yalnız öyle kolay değil gece gündüz emek var eposta kayıt ol epic hesabı aç oraya kayıt ol eposta doğrula acayip uğraşıyor
    --- spoiler ---

kaynak

ss
  • sizde durumlar nedir diye sormuş ruh hastası.

biz insan gibi 1 tane hesabımıza ekledik ve eşe dosta tavsiye ettik, bitti. orospu çocukluğunun alemi yok.
  • 350 hesap olunca ne oluyor dagitilan oyunun saat sınırımı var ömür boyu oynuyamiyormuyuz

edit:

birkac arkadas bilgilendirdi oyun ile ilgili problem yokmus arkadas satma pesindeymis

la umut dunyasi iste ellesmeyin yazik o da ekmeginin pesinde :)
  • bir de hile alıp insanlara işkence edeceğim yazmış.

aptallık.
  • amacını merak ettiğim olaydır.zaten takip eden ve ilgisi olan herkes aldı.eğer satmayı düşünüyorsa kim alacak ne kadara satabilir ki.trol da olabilir orası ayrı.
  • bedava vermeleri bittiğinde internet üzerinden satmayı planlamaktadır. ayrıca işsiz, fırsatçı bir ölücüdür.
  • ilk başta sövesin geliyor. sonra hangi ülkede yaşamını sürdürdüğün aklına geliyor, vazgeçiyorsun. bunlar bizim gerçeklerimiz. siz hala alışamadınız mı?
  • muhtemelen daha sonra hesapları düşük fiyata satma niyetinde olan donanimhaber ölücülerinden birinin yapmış olduğu eylemdir. bu başlık haline gelmiş olanı; muhtemelen bunun gibi yüzlerce dh üyesi aynı eylemi gerçekleştirmiştir.
  • bedava olduğu için zaten alacak olan herkes aldı. özellikle kütüphanemde bulunsun diyenler ve online oynamak isteyenler.

diğer türlü torrenti falan var isteyen gene yapıştırır yani.

oldukça gereksiz olan eylem.
hesabın var mı? giriş yap