• youtube'da 1,2 milyon defa izlenmiş bir türk videosu.

gta 5'te adamlar aynı anda multiplayera akıyor. düğün organizasyonu yapıyor.

önce havuz başında toplanıyorlar.

üşenmeden şahinler, kartallar, honda civicler, passatlar yapmışlar turbolu, neonlu falan. hepsi bir bir nizami şekilde diziliyor. damadın evinden yola çıkılıyor. korna çala çala geline gidiliyor. gelin evinde havaya sıkılıyor.

sonra gelinle damada takı töreni yapıyorlar. bildiğin en az 15 kişi düğün kafasını yaşıyor online. yolu kesip para istemeler falan.

en son "allah mesut etsin" deyip kapattım, bu kafadan ben de istedim.

ahan da video;

https://www.youtube.com/watch?v=ood2ytwh1bm

debeci:

(bkz: minik eymen celep'e yardım ediyoruz kampanyası)

(bkz: öğretmen kumru konak'a yardım kampanyası)
  • abi yemin ediyorum gerçekten başka ülkede yaşayamam. koca koca adamların uğraştığı işlere bak ahahhahah.

tanım: yarmış çalışmadır. ayrıca yeni ekran kartını kaptığım gibi böyle bir ekibe katılmayı düşünüyorum varlıklarıyla mutlu ettiler beni.*
  • damadı gerdeğe otuz kişi üzerine bazuka atarak soktu.
  • elin çocuğu role play oynasın, 20 köşeli zar atsın yok ben şimdi ejderhanın götüne pandik attım 3 mana kaybettim, şimdi gidip yavaşça çimenleri kokluyorum 20 health kazandım olunca süper, bizim kardeşlerimiz en ince işçilik gösterip eğlenince aoouvv.

uzun zamandır böyle gülmemiştim, kendilerini tebrik ediyorum. özenle hazırlanmış, her detay düşünülmüş, bizden olan bir şeyi sanal ekranda izlettikleri için teşekkür ediyorum.

gençlik böyle şeylerle uğraşsın işte.
  • hayatımda böyle bir şey görmedim lan. düğünlerden nefret ederim ama video'yu izlerken acayip eğleniyorum. şu an konvoyla gelin evine gidiyorlar daha mesela :)
  • ekşi sözlük işsiz grubundan "abi koca koca adamların yaptığı işe bak" diye eleştirilen olay.

ulan bilgisayar oyunu zaten insanların eğlenmek ve boş zamanını geçirmek için yaptığı birşey adamlar eğlenmiş mi dibine kadar keyifli mi inanılmaz. her boka da entry gireyim dur laf sokayım kasıntısında olmayın lan.

not: 2009 giriş sporluyum
  • (bkz: bilgisayar oyunlarında oyun amacının dışına çıkmak) diye ben buna derim iste.

helal olsun gencler. ben detaylara bakarken usendim siz bunu yapmaya usenmemissiniz. helal olsun.

video'yu paylasan elemanin kanalina girmez olaydim bir de ne goreyim.

`gta 5 dolmuş sincan ulus`
  • araçların tek tek modifiye edilmesi, havlularının bulunması, gelin arabasının süslemesi falan çok ince bir işçilik gerektiren şeyler gerçekten. bir düğün aktivitesinde olması gereken hemen hemen her şey düşünülmüş. özellikle de, ekibin oyunu yöneten kişiye itaatı, her kafadan ses çıkmaması çok hoşuma gitti.

adamlar hem kendi aralarında eğlenmiş hem de izleyen kişileri eğlendirmeyi başarıyor. yeni video çalışmalarını da görmek isterim. helal olsun sizlere...
hesabın var mı? giriş yap