şükela:  tümü | bugün
  • rockstar'ın işini bokunu çıkardığını olaydır. arkadaş benim hayallerim vardı okulumu bitirecektim. bu oyun birçok öğrencinin hayatını değiştirecek ahanda buraya yazıyorum.
  • 1 ekim'de çıkışını gerçekleştirecek olan gta v'in multiplayer modu.
  • (bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

yaz okulunu ufukta şimdiden gördürür.

% 97'sini bitirdiğim yetmemiş gibi bir de bu çıktı başımıza. allahsız rockstar!
  • sabahtan beri her girmeye çalıştığımda hata verip beni story moduna geri atan hede. solo bile girsem ilk yarış şeysine otomatik yürüyüp yine hata alıyorum.

edit: imla
  • problemli start almıştır. hala da problemlidir. her bünyede ayrı sıkıntılar göstermektedir. örneğin ben geçen gün problemsiz oynayabildim ama dün sadece solo oyuna girebildim. yine de eş dostla oynanırsa eğlenceli olacağı şüphesizdir. ekip toplayıp yarışlar yapılır, görevler bitirilir, dükkanlar soyulur, tenis menis oynanır. isteyen gaddarcellat nickini psn'den ekler, beraber oynar eğlenilir.
  • ne soloya ne normaline giremediğim oyun. ya timeout hatası veriyor ya da hiç bir şey olmadan dakikalarca bekletiyor takılıp kalıyor. şimdilik olmamış...
  • 12 level'a kadar getirdiğim karakterimi sebepsiz yere silen sistem!!! şimdi işin gücün yok yeniden tırmala!!!
  • karakterimi silen ama bankadaki parasını ellemeyerek hem sinirden kudurtan, hem de beterin beteri var dedirten oyundur.
  • başkasının başına geldimi bilmiyorum ilk yarattığım karakteri çorak arazide havada başlatıp yere düşürerek servera sokan oyundur.ayrıca bankada para da vardı.yalnız yıllarca world of warcraft oynamış biri için server sistemi ve karakter oluşturulması rezalet olan oyun.yapsana şunu kaymak gibi sistem girelim oynayalım yok.