şükela:  tümü | bugün
  • gta san andreas'la ilgili bir paylaşıma rastlayınca gece gece aklıma gelip beni seneler önceki gibi sinirlendirmiş görev serisidir. etaplardan oluşan görevin adı "learning to fly"dır. big smoke ile tren takip etme görevi, vice city'deki inşaat görevi falan yanında çıtır çerez kalır.

mike toreno isimli komplo teorisi manyağı hükümet ajanı tarafından cj'e verilir bu görev. uçak ve helikopter kullanmayı öğrenmesi gerektiğini, aksi takdirde kardeşi sweet'e hapishanede çok zor zamanlar yaşatacağını söyler.

başta uçaklı görevlerin zor olduğunu düşünüp söve söve yeniden ve yeniden denersiniz. ancak onca çabanın sonunda helikopterli etaplara gelindiğinde, helikopter ile kamyon ve arabaları patlatmayı gerektiren kısıma ulaşıldığında henüz gerçek sinir krizinin ne olduğuna dair en ufak bir fikriniz olmadığını anlarsınız. insiyatife bağlı bir görev olmaması, ana hikaye için zorunlu olmasıysa bu görevin uyuz etme seviyesini sadece daha yükseklere taşır. oyunda bu noktaya kadarki muhteşem dizayn edilmiş görevlerin ardından heves baltalar, tat kaçırır.

diğer bir delirtici özelliğiyse bu görevi yapmak için bulunmanız gereken alanın çevresinde göreve ara verip uğraşabileceğiniz hiçbir şey yoktur. hiçliğin ortasında, çorak topraklarda terk edilmiş bir hava üssündesinizdir. yerleşim yerleri, insanlar, dükkanlar yoktur. bu kodumun angarya görevi ve cj vardır yalnızca.

burada yapılmışı var ama altındaki yorumlardan da anlayabileceğiniz gibi videodaki oyuncunun gösterdiği kadar kolay bir deneyim olmamıştır pek çok insan için.
  • yemin ederim bütün düşüncelerimi geçirmiş arkadaş ne diyeyim daha
  • mike toreno denen pezevengin cj'e verdiği görevdir. önce size havaalanı satın aldırır, sonra git uçmayı öğren der. görevi ertelerseniz ikide bir telefonla taciz eder. gta san andreas'ın belki de en zor görevidir.
  • galiba bir tek bana kolay gelen oyun. evet o zero'nun görevlerini dahi tek seferde yapıyorum hiç karın ağrısı çekmemiştim. zaten bu görevlerde hile yapılmıyor tamamen sizin yeteneğinize bağlı.
  • burada verilen görevlerden sadece 2 adedi psikopatik derecede kanser eder ki bunlar sırası ile uçağı kaldırıp yarım halka tur atmak ve yine aynısını yapıp uçağı indirmektir. bu iki görevi kolaylaştıran hile ise oyunu iki tik yavaşlatmaktir. ki bu yavaşlatma olayı pek çok görevin kilidini açmaktadır.
  • kullandığımız uçağı kırmızı renkli corona'lardan geçirdiğimiz görev.
    https://youtu.be/gk2ladq-0jo?t=213