şükela:  tümü | bugün
  • alternatif rock grubu, snowboard hastasi cilgin mahluklar, koparim giderim karlarin ustunde..
    open your eyes, open your mind
    proud like a god don't pretend to be blind
    trapped in yourself, break out instead
    beat the machine that works in your head!
  • big in japan coveri deli guzel olmu$
  • big in japan 'i ile tanidigim grup ,bi sure solisti erkek zannetmistim...
  • yaklasik 4 saat once moskovada konseri olan grup. canli muzigi cd kalitesi kadar yapabilen nadir gruplardan...
  • hem olaganustu guzel hem de igrenc sarkilar uretebilen bir grup..

aslinda 1-1.5 sene once birisine "ne dinliyorsun?" sorusunu sormamis olsaydim* hic kesfetmemis olacagim, tesadufen hayatima girmis, fena isindigim grup

var bir gaz, var bir kivilcim, var bir yetenek, superler fakat bir daha suzie veya kumba yo gibi seyler yapmasinlar bunu dilerim ben... gerci sandra nasic bana rollin' soylese onu da dinlerim, tarzi sesi harika bir vokalist bulurum kendisini.

ucuncu albumlerini kaydetmekle mesguller su aralar. iyice bir "kivama gelmis" olmalarini, fazla sicmamalarini, yuzumu kara cikarmamalarini umuyor, gozlerinden opuyorum.
    (hos ardarda 10-13 tane dont you turn your back on me kaydedip bana yeni album diye yuttursalar zevkle alirim da dinlerim de. guvenemiyorum iste. hayal kirikligina ugratma potansiyeli olan bir grup.)
  • dinledikçe insana, niye dağıldınız ulan ibneler* gibi hakarete varan sözler sarfettiren grup. kendime hakim olamıyorum aramızda çözemediğim bi sevgi-nefret ilişkisi var.
    yıllar sonra gelen edit: yakın zamanda görüşmüşler buluşmuşlar hatta albüm çıkarmışlardır.
  • sözlükte aratıldığında birbirinden tezat yorumların bulunduğu evrensel beğeni niteliği taşımayan lakin beni derinden etkileyen grup olmakla birlikte soliste karşı samimi duygular içerisindeyim
  • bir cover için en çok laf yiyen gruptur sanırım. "allah belamızı verdi" diye mi düşünüyorlardır merak ediyorum.
  • yeni albümleri bel air ile nisan'da dönecek olan, 2000 yazında big in japan'ı ilk dinlediğimden ve ankara'da sorduğum bilmem kaçıncı müzik markette don't give me names isimli şahane albümü bulduğumdan beri bırakmadığım, hastası olduğum grup. pearl jam ve incubus ile en sevdiğim üçüncü grup. bel air'in ilk single'ı olan oh what a night'ın videosu dönmeye başlamış. 2004'te dağıldıklarından beri bu anı bekliyordum, ağlamak istiyorum sayın seyirciler :

http://www.youtube.com/watch?v=tilw9kn2e0c