• liveleak'in prodüksiyon şirketi olduğunu düşünmeye başladım. nerede bir katliam, vahşet var; anında videosu burada. ya da izleye izleye kanıksadım.

izlemeyin ve gecenizi mahvetmeyin. dünyanın iyi bir yer olması için temenni edin. amin ve amen.

(bkz: vahşet)
  • 68 yaşındaki moto taksi sürücüsünü yanındaki iki kişi ile kurşunladığı tespit edilen guatemalalı kızın linç edilmesini içeren görüntülerdir. olay bolivya'da geçmemektedir.
    [http://www.tiempo.hn/amobi/items/view/31844 http://www.tiempo.hn/amobi/items/view/31844]
  • pismis et kokusunu duymanizi saglayacak kadar etkileyici kayit.
    olayi izleyip mudahele etmeyen herkesi tek tek atese verip yangini buyutme istegi olusturuyor.

(bkz: insanlardan tiksinmek)
  • allah belasını versin bu insanların hepsinin. bu nasıl bir nefret nasıl bir öfkedir ki küçük bi kızdan böylesine acısını çıkartıyorlar.

gerçekten izlemeyin. ben ettim siz etmeyin.
  • lan bu insan ırkı nasıl bir amk ırkı böyle ya. insan yakmak nedir lan orospu evlatları.
  • suçu ne olursa olsun bir insanın böyle uluorta yakılması tam bir vahşettir, insanlıktan çıkmaktır. çoluk çocuğun da izlemesi daha da fena..bu arada doğrudur, güney amerika ile ortadoğu pek çok yönden benzerler.
  • hayatım boyunca izlediğim en iğrenç, en insanlık dışı olay(suçu her ne olursa olsun yazık)...
  • güney amerika'nın iç dinamiklerini bilmeyenleri isyan ettirmiş görüntülerdir.
    ne yazık ki suçlularla aynı gecekondu mahallelerinde yaşayan emniyet görevlilerinin her zaman ailelerinin başına bir şey gelebileceği korkusundan mütevellit suçluları yakalama görevini yerine getirmekten imtina etmesinden kaynaklı meydana gelen vakalardır. aynı zamanda ekmeğini şerefli yollardan kazanan taksicilerin sürekli hedef olduğu güney amerika ülkelerinde bu tip taksici cinayetlerine sık rastlanır. yukarıda paylaştığım ispanyolca içerikli yayın organı kızın yakılmasından dolayı eşgal belirlemesi yapılamadığını yazmaktadır.
  • en azından bizim memlekette böyle şeyler olmaz diyenleri şuraya alalım

(bkz: sivas katliamı)

adamlar sırf kendileri gibi düşünmüyor diye 35 kişiyi diri diri yaktı.
  • şu görüntülerin ülkemizde de döneceği vakit yakındır. diri diri yakılacağız. eskiden yaktıkları gibi. sırf siz afrika'da olur bunlar, afganistan'da olur tartışması yaptığınız için. eril zihniyeti çözemeyeceksiniz. kendinize de bana dokunma sağdan geç diyeceğiniz için 200 metre aşağıda benzip döküp yakacaklar bizi. siz de ateşi harlamaya yardım edeceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap