şükela:  tümü | bugün
  • 8. sınıfta öğretmenliğini yaptığım güzel insan. küçük yaşlardan beri binicilikte dereceler alan, çok kitap okuyan, son derece naif, donanımlı bir hanımefendidir. müthiş bir anneye ve iki kardeşe sahiptir.
    "madem biz başaramıyoruz o zaman neden başarabileni linç etmiyoruz?" bakış açınıza yedirmeyiz ki kendisi de tenezzül ettiği herkese gereken cevabı verecek kapasitededir.
  • gucci’nin yeni dönemindeki tarzına uygun bir yüzdür. senelerdir anlatıyorum millet hala anlamamakta ısrar ediyor. izlediği tek defile victoria’s secret fashion show olanlar bir zahmet ahkam kesmesin.

bence de güzel değil ama bakıldığı an alessandro michele’in gucci’sini yansıtan bir kız. tarzıyla havasıyla sınavı baştan geçmiş. gucci’nin son reklam kampanyalarına göz gezdirirseniz hep bu tip kızları kullandıklarını görürsünüz.
  • az bilinen türk mankenler ve instagram hesaplari başlığında irdelenen bir kızdı sanki. karakteristik bir yüzü var. aklımda kalmış. başlığı açan arkadaş entirisini silmiş. yine de kendisini kutluyorum potansiyelden anlıyor.

ulan arkadaşlarımın ismini bile unutuyorum yeri geliyor. öyle dandik hafızam var. kızı görünce hatırladım.
  • hf defileler için seçilen modellerden anlamayanların beğenmediği mankendir. bu tip defilelerdeki mankenlerin genel yüz hatlarına, bakışlarına hiç dikkat etmediniz mi?
  • zerafet ile cevap verdiği twitter gönderisinde gördüm kendisini ve çok şaşırmıştım çirkin bulunmasına. sadece o twiti yazan kız böyle düşünüyordur diyordum fakat başlıkta neler neler yazılmış.

bence kesinlikle ünlü markaların reklam yüzlerinden biri bile olabilecek kadar havalı bir kız. yolu açık olsun.
  • röportajında entelektüel ve zeki yanîtlar vermiş. benim tipim değil ama duruşu fazlasıyla aristokrat ve asil. burada kendine benzemeyen her esmere hewal diyen insanlar gucci'ye neden bu kadar fit olduğunu istese de anlayamaz zaten bu kızın.

#respect
  • pink freud'u andıran kişi.
  • güzeldir.
  • hala 90'ların kaknem supermodel akımında takılı kalmışların beğenmediği kızcağız. şimdilerde marka yüzü-model olarak daha sofistike, genel güzellik standartlarına aykırı insanlar seçiliyor. bu kızcağız da iyi bir askı. çok şey yapmayın.
  • güzelliğin sadece estetikli okka burun, dövmeli kaş, botoxlu dolgun dudaktan ibaret olduğunu sananlara tabiki güzel gelmez. herkes birbirinin aynısı oldu dolaşıyor sanki doğrusu buymuş gibi. doğal halleriyle iş yapamayacaklarını, sevilmeyeceklerini düşünüyorlar buda özguven eksikliğidir ve başarisizliktan korkma. gel gör ki dünyada boyle değil buda onlara güzel bir örnek tebrikler. donanımlı, olmak ,zeki ve çalışkan olmakta güzelliktir .