şükela:  tümü | bugün
  • gangster, uyuşturucu içinde yüzen, harbi faça müzik yapan amerikalı rapper. renk de verelim siyah bu abimiz.
    şaka maka severim şarkılarını, ama çok fazla amerikan argosu kullanır:slang, bol argo ve faça konuşma biliyorsanız anlarsınız, anlarsanız da çok zevk alırsınız çünkü çok iyi.
    son çıkardığı mix tape'leri ile mainstream'e doğru kayacağına inanıyorum. yani amerika'da filan öküz gibi ünleniyor da, bu ün avrupa'ya filan da sıçrar diye düşünüyorum. malum ben de amerika'lı dostlarımla takılırken duydum bu adamı.
    velhasıl, özete geçersem, iyi adam, serseri adam, doksanların başını ikibinonlar versiyonuyla yaşıyor diebiliriim. demeye debilirimm.

editing imla.
  • trap rap. rnb falan filan. buarada son derece tipsiz ve hiyaragasi biridir.
  • toplamda bir bucuk sene hapiste yatmis, adam oldurup delil yetersizliginden serbest kalan, yanaginda essek kadar kulahta dondurma dovmesine sahip dol ziyani repci.
  • serbest kalmistir.
  • first day out tha feds sarkisiyla hapisten cikisini kutlayan rapper. video altindaki bir yorum da yarmistir.

"i felt like a stripper with all the money he throw at the camera."
  • drake featli both adlı parçasıyla listelere girmiştir.
    https://youtu.be/eu1ahz4mv2g
  • şapşal bir suser. :) tam kızacağım bir gülme geliyor. insanlara bir çırpıda hakaretler edip sağdan soldan duyduğu "kanzuk çok ergen yazar almıs pff :(" gibi kendinden büyük lafları etmeden önce insan bir bakar yahu, adamın ilk entry sını kaç yıl önce girmiş diye.

işte tam da kendisi gibi araştırmayan etmeyen sığ insanlar yüzünden bozuldu bu sözlük maalesef.
  • sürekli bir şeyler çıkarıyor durduramıyoruz.

(bkz: i get the bag)