şükela:  tümü | bugün
  • muhteşem bir erkek kokusu. gucci by gucci pour homme'dan önce çıkan parfüm. hiç abartmıyorum; ömrümün parfümü.
  • bir arkadaşımda görüp bir iki defa sıktıktan sonra giyselerin ve tenin üzerinde bıraktığı kokuyu görünce aşık olduğum erkek parfümüdür. şiddetle tavsiye edilir. giysilerinizi sonradan kokladığınızda ne kokuymuş vay be diyorsunuz.
  • rastgele bir arkadaşın tavsiyesiyle almıştım, iyi ki de almışım. şu ana kadar kokladığım en iyi erkek parfümü. gerçekten mükemmel bir bileşim yakalamışlar ancak etkisi biraz kısa sürüyor sanırım.
  • varolan en iyi erkek parfümü.henüz daha iyisi üretilmedi.
  • çok çok iyi bir parfüm benim bundan sonra hep kullanmayı düşündüğüm parfümüm. etkisinin kısa sürdüğü doğrudur, ama bol bol sıkarsanız o zaman uzun kalıyor.
  • bana göre,iğrenç bir parfüm.bildiğiniz tütün kokuyorsunuz ki zaten içeriğinde var,özellikle bahar ve yaz dönemi kullanmanın akıl karı olmadığı parfümdür.

nasıl koktuğunu merak edenler tütün sarıp içtikten sonra tüm gün öyle gezsinler.
  • benzersiz kendine has, 2007 yilinda piyasaya cikmis enteresan bir koku. genelde yazin kullanmayi tercih etsem de her turlu mevsime ve ortama uyabilen nadir parfumlerlendir. guzel sisesi adam oldurmek istendiginde kullanilabilir.
  • gucci'nin pour homme ve envy'den sonra çıkardığı en güzel erkek kokusudur üretimi bittiğine dair söylentiler vardır sevenleri şimdiden stoklasınlar.
  • inanılmaz derecede özgün, müthiş bir parfüm. bunu seviyorsanız muhtemelen bunu da seversiniz;

(bkz: 10 la roue de la fortune by d&g)