• ölmeden önceki son sözü "hepinize etek giydirecem olm"* olduğu rivayet edilen gucci'nin markasının son icraatı hepimizi şoko etti.

"italyan lüks markası gucci ‘maskülen cinsiyet kimliğini biçimlendiren toksik stereotipleri kırmak için’ erkek elbisesi satışa çıkardı.

turuncu renkli, tartan desenli, peter pan yaka, sedef düğmeler ve belinde ince saten kuşak detaylarına sahip elbise 20 bin liraya satılıyor."

görsel

kaynak
  • maskülen toksikleri kırmıyor ki bu kıyafet, ben mi çok eril bakıyorum yoksa bu kıyafet yeşilçam filmlerindeki fakir aile kızının elbisesi mi?
  • maskülen toksik kalıbın ne olduğunu bir bilsek. güzel bir şey ise eğer biz de kıralım.
  • edebiyle giyinen erkeklerin pek yüz vermeyeceği giysi, etek boyu çok kısa çünkü.
  • bir erkek olarak guccime giden elbise olmuştur efendim.
  • bizim ülkede bunu giyen erkeği sikerler. benden söylemesi.
  • modelin interseksüel görünümü gereklilik tamam ama neden trabzonspor beresi takmış olabileceğini düşününce insan büyük resmi görmeye başlıyor.
  • sofra bezinden yapılmış anaokulu önlüğü gibi duran elbise. bırak erkeği kadınlar da giymesin bu elbiseyi. bu ne zevksizlik gucci, yakışmadı.
  • erkek modasını böyle siktiri boktan hale getiriyorlar ya..üzülüyorum allahım.
  • allasen o kotun üstüne o renk elbise olmuş mu hiç. çanta boyu da küçük gibi geldi sanki

t: üzerine benim 20 saniye bile giymem için 20 bin lira verseler giymeyeceğim elbisedir
hesabın var mı? giriş yap