şükela:  tümü | bugün
 • koç üniversitesi, endüstri mühendisliği bölümünde okuyan, birinci sınıfta, yaratbeni.com ile kendisine ait ilk e-ticaret sitesini kuran, daha sonra hediyelik eşya satan buldumbuldum.com sitesini kurarak kendini daha da geliştiren, bir öğrencidir. çine mehmet tuncer anadolu lisesi'nde okuduğum yıllarda tanıdığım, benim alt devremde olan efendi bir kişilikti, kendisi hakkında hatırladığım en önemli özelliği, ikiz kardeşiyle okula mercedes vito ile gelip gitmesidir. ülkemizin böyle genç girişimcilere ihtiyacı vardır, kendisine başarıların devamını dilerim.

  aşağıdaki e-ticaret siteleri kendisinin eseridir;
  http://www.yaratbeni.com/ (bazen sözlüğe reklamda vermektedir.) http://www.yaratbeni.com/sub0.php
  http://www.buldumbuldum.com/
 • çine mehmet tuncer anadolu lisesi'nde sınıf arkadaşım idi. koç üniversitesi'nden mezun olup buldumbuldum.com sitesi ile adını duyurduktan sonra, kendisinden gazetelerde ve çeşitli sosyal networklerde örnek ve basarılı genç girişimci olarak bahsedilmeye başlanmıştır. önümüzdeki yıllarda adını daha sık duyacagımızdan eminim, basarılarının devamını dilerim.
 • arka sıralarda oturan, dersle pek ilgisi olmayan bir arkad....ay ilk iki entryden sonra okul yıllığına yazıyormuş gibi bir hisse kapıldım. tabi burası sözlük zaten ben de güçlü ile liseden arkadaş değilim, üniversiteden de değilim. geçenlerde doha'da 3-4 gün çarşı pazar dolaştık filan öyle başladı arkadaşlığımız. ama şaka bir yana, kendisine de söyledim, yaptıklarını takdir etmemiz lazımdır. görülmeyeni görmek diye buna denir.
 • instagram da önüne geleni takip edip sonra geri çeken biridir. koca şirket sahibi adamın böyle işlerle uğraşması çok ironik olmuş.
 • kendi hesabıyla twitter ve instagramdan sizi takip edip sonra takibini geri çeken garip birisi.
 • sürekli linkedin'de bi yazılarına bişi bişilerine denk geliyorum. ne yaptığını da çok anlamadım, çok da ilgilenmedim açıkçası. niye sürekli linkedin feed'imde çıkıyo onu da bilmiyorum. acaba "girişimci tanıtım" reklamı felan mı var linkedin'de böyle insanların kendini tanıttığı. bilemedim.
 • linkedin'de resmen spam yapıyor. inanılmaz itici bir davranış. adamla bağlantım yok, ortak bağlantılarım yüzünden resmen kurtulamıyorum spaminden.

  adamın yatırımcısı olsam çekerim kenara napıyorsun derim.