şükela:  tümü | bugün soru sor
  • güçlü yani dominant kadınlarla bir hayat geçirmenin zor olması durumudur.

şöyle bir yazı okudum. diyor ki, işin özeti, güçlü kadınlar şöyledir böyledir, neticede ilişki yaşamak bir ayrıcalıktır...
    amma velakin durum hiç de öyle değil, ilişkide iki taraf da baskın karakter ise, o ilişki biraz zor yürür.
    burada kendimi değil, toplumun genelini kastediyorum. ata erkil bir kültür, ve genellikle ailede sorumluluk bir tarafın üstünde bulunmakta.
  • karadeniz kadınıdır bence o kadın.
  • evde kalan kızların (bkz: erkekler zeki kadın sevmiyor) bahanesinden sonra , (bkz: erkekler beni taşıyamıyor) bahanesini bulduklarını gösterir.
  • güçlü kadınlarla yaşayış kültürü avrupa ya da amerika kültürlerinde normal bir durum olsa da bizde hanım arkadaşların suistimal ettiği bir durum haline gelebildiği gerçekliğidir.
    çoğu kez eşini kastedip 'ben kimse için taviz vermem bikere' diyen kadına şahit oldum.
    bir insan zaten dünyada kimse için taviz vermez, birini seçer, onu eşi yapar, ve tavizler varsa verecek ona verir, hayatında ona ayrıcalıklı yer verir.
    eşin olarak seçtiğin insana da taviz vermem asla diye trip atacaksan niye onu eşin seçiyorsun ki? demek ki o aslında o değilmiş.
  • benden önce davranmış üstteki suser arkadaş.

karadeniz kadınıdır. bunlarda burç özellikleri filan gri taralı bölgedir. menüden seçilemez. hepsi aynı burçtur. burç özellikleri de aynıdır.

benum deduğum olacak.

ula benum deduğum olacak.

la ben kime diiyruum? benum deduğum olacak.

allah sahibine bağışlarken, yanında aksesuar olarak bol bol da sabır versin inşallah.
  • her kadın biraz anaçtır, davranmasını bildikten sonra güçlü kadınla da geçinilebilir.
  • güçlü kadınlar kendilerinden dominant erkekler aradığı için dominant olmayan erkekler için zor olan önerme. bir de o kadını gerçek dominant bir erkeğin yanında görün derim. dominant deyince de maço küfürbaz ata erkil erkek gelmesin aklınıza tabi.
  • güçlü kadına eyvallah. güçlü kadın pozlarına giren ise hiç çekilmez.
  • güçlü kadınlarla ilişki yaşamak zor değildir.

bence ezik kadınlarla ilişki yaşamak sıkıcıdır. kişiliği gelişmemiş, kendine saygısı olmayan bir kadından çok daha kolaydır güçlü kadınla ilişki yaşamak. ve evet yukarıda bir entry'de bahsetmiş biri, güçlü kadınlar güçlü erkek isterler. güçlü erkek demek de, kadını ezen/aşağılayan/üzerinde baskı kurmaya çalışan erkek demek değildir.

sorumluluk almayı bilen kadın, sorumluluk almayı bilen adamla rahat ilişki kurabilir. bunun sebebi de; gerekirse sorumluluğu karşısındakine bırakabileceğini bilmesi, ona güvenmesidir.