şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nova ip tvnin yeni adı, site farkı sahtekarlık aynı, üye olmayın tüm yayınlar donuyor
  • tüm yayınları donmadan izleyebiliyorum. donan arkadaş internetini kontrol etsin. novada 6 aylık kayıt olmuştum memnun kalınca, guek ip tv olarak tekrar aldım 12+3 ay 100tl 9 taksit. sudan ucuz.
    reklamlar on:
    üye olacaklar bana ulassın +1 ay bi sana bi bana. reklamlar off.

uzak durulması gereken iptv sağlayıcısı.
  • iptv kullanmak isteyen arkadaşların uzak durması gereken sağlayıcı.
  • 2 yıldır kullanıyorum. gayet de memnunum. 35mbit tünet kullanıcısıyım. gerek tvde, gerek bilgisayarda, gerek web portalda gerekse de gse ıptv uygulaması ile kullanmaktayım.
  • olumlu yorum atanlar kendileri. orda oktay diye bi göt var, soru sorunca toz olur, üye olacam diye chate bağlan 3snde yanıt gelir. beni dinleyin uzak durun

netini kontrol etsin diyen arkadaş 100mbs netim var benden hızlı neti olan çıksın bir adım öne
  • ben kullanıyorum ve gayet memnunum.
  • 150 liraya 15 ay veriyorlar, çarparlar mı bizi acaba
  • bakın arkadaşlar daha açık yazıyorum,

guek ten uzak durun!!!

- maç yayını yoksa on numara hizmet verir,
    - maç yayını varsa boşuna uğraşmayın izleyemezsiniz,
    - hız testi isterler gönderirsiniz, sıkıntı olmadığını görünce sus pus olurlar,
    - whatsapp ve web üzerinden destek istediğinizde engellenirsiniz ( bakın başka bir yazar arkadaşımız da uyarmış #80306697 )
    - ağzınızdan bir kötü söz bir küfür çıkmaz ama bloklanırsınız,
    - sizi mail atmanız için teknik desteğe yönlendirirler, çok düzgün bir şekilde yazılmış bir sürü mail gönderirsiniz. bir tane bile cevap gelmez.

yapmayın
    yap-ma-yın!!!

ayrıca
  • bir arkadaşımın olumlu referansı nedeniyle bulaştım. aman ha uzak durun. sürekli yayınlar gidiyor. sizi sallayıp cevap bile vermiyorlar. üye olana kadar herşey güzel , ondan sonra umurlarında değilsiniz. aman ha uzak durun