• (bkz: gc)
  • uzun seneler gözüm gibi baktığım, babamın hediyesi olan, 2003 senesinde görükledeki öğrenci evimden çalınan, çalanı bilemediğim ama hala hakkımı helal etmediğim saatimin markasıdır. dün gece rüyamda gördüm, o kadar severdim kendisini.
  • artık guess collection olarak değil, gc olarak anılmak istediklerini beyan eden, sırf bunun için ciddi eğitimler veren saat markasıdır. guess collection olarak anılmak istememelerinin nedeni ise bir moda markasının saat koleksiyonu olma dönemini kapatıp, swiss made saatler üreten bir saat markası olmalarıdır. ayrıca 2007 yılından itibaren en çok satan 10 swiss made saat markası arasında katılmış ve cirosunu ikiye katlayıp 200 milyon dolara ulaşmıştır
  • metal kayışlı olanlarda saatin kayışını açıp kapattığımız yer* gizlidir. gözü yormayan metal kayışlara sahip olan saat markasıdır böylece gc.
  • harika ve dayanıklı modeller üreten saat markası. aktif olarak kullandığım tüm saatler bu markanın saatleri. insanlar guess ile karıştırıp ıy o ne be slk.s tepkisi verebilir, cahilliklerine verin.
  • guess den farkli bir marka.guess amerikan yapimi iken guess collection saatin ustasi isvicreli abilerimizin urunu.(bkz: saatturk)
  • 6 yıldır, seramik kasa + kordon, safir cam içeren bi modelini kullandığım saat markası.

alırken fiyatı biraz düşündürmüştü ama bu kadar zamandır hiç bi sorun yaşamadım. gayet şık bi saat.
  • uzun zamandan beri isviçre'de üretilmeyen, bunun yerine swiss movement ibaresini kullanmak suretiyle keriz silkeleyen marka. ulan pilli saatin makinası isviçre olsa ne olur olmasa ne olur.
  • (bkz: gc) guess markasına göre bir üst segment olduğu söylenen saat markası.*

çizgisini beğeniyorum ben. 3 yıl önce şu görsel modelini almıştım, pili henüz yeni bitti.
  • isviçre’den çıkıp en keko saatleri yapmak gibi bir başarısı olan saat markası.
hesabın var mı? giriş yap