şükela:  tümü | bugün
  • bir suser..
    (bkz: guguk kuşu)
  • "bana kıvırcık diyenin yele gibi saçı gerek" denesi insan, elma yanaklı örnek öğrenci*. sevkilerimizi iletiriz.
  • hem meslektaş hem de aynı gün doğduğum adam..hem çok cool hem de feci komik olmayı başarabilen inanılmaz bir insandır..frp oynuyoduk kendisi bard olucaktı valla elinde mandolinle girmişti içeri bir de bestelediği cesur deniz birşeyleri (tam hatırlamıyorum üzerinden seneler geçti) isimli şarkıyı çalıp söylemişti böyle de üstlendiği işi tüm ciddiyetiyle yerine getiren bir adamdı..bir de çok iyi kalpliydi..
    (bkz: batu bozoglu)
  • askerden dondu doneli bos duran adam.
    bos adamlar ekibinin demirbasi.
    ha bir de ressam, fotografci ve belki yakin zamanda yeniden ogrenci (bkz: yuksek yapmak) ve tercuman.
    ama gene de bos adam...
  • artistlik üstüne artistlik yapar ancak siz "kes lan artistliği" dediğinizde "ulan benim diplomam var üzerinde artist yazıyor" diye yanıt verir, ağzının ortasına çakasınız gelir. ama kısmen de olsa doğru söylüyordur, üniversiteden mezun olunca artist olmuştur şimdi üstüne masterını bile yapmaktadır. korkuyorum.
  • (bkz: #22403950) entrysiyle farkettiğim, sonra entrylerini okuduğum, pek beğendiğim yazar.
  • (bkz: #25837292) entrsiyle gülmekten yerlere yatırmış yazar. okur okur gülerim.
  • 15 şubat 2012 the wailers istanbul konseri için şahsına "isim soyisim" ve +1 getirip geitmryeceğini içeren bir mesaj atıldığı takdirde, ekşi sözlük yazarlarına davetiye verecek kişidir. lütfen isim soyisim unutulmasın, aksi takdirde gelen mesaj yağmurunda boğulup ölebilirdir.

giriş bilgisi: davetiyelerine adını yazdıran kişiler, konser günü, davetli girişinden, ekşi sözlük davetlisi olduklarını beyan ederek isimlerini söylediklerinde, varsa +1'leri ile giriş yapacaklardır. herhangi bir e-davetiye, bilet, zarf, dantel, mendil şahsınıza gönderilmeyecektir. sadece listede adınız olması girişiniz için yeterlidir.

konser sonrası edit: bana ismini verdiği için tereddüt içinde olan suserlerin korkmasına gerek yoktur. bütün mesaj geçmişimi silmiş durumdayımi davetli listesi de imha edildi. kimsenin kimliği ifşa olmayacaktır.