şükela:  tümü | bugün
  • 14 nisan 1997 doğumlu brezilyalı sol bek. corinthians altyapısında yetişen oyuncu, u20 kategorisinde takımıyla 3 turnuva kazandı. yaş grubunun en yetenekli oyuncuları arasında gösterilen guilherme arana, 12 ağustos 2015'te ilk profesyonel karşılamasına çıktı.

hızı ve ortalarıyla öne çıkan oyuncu, uzaktan attığı şutlar ve müdahelelerindeki başarısıyla fark yaratıyor.
  • sao paulo fc'ın 18 yaşındaki sol bek oyuncusu. 15 lig maçında 1 gol atmış ve 3,5 yıllık sözleşmesi bulunmakta. son 10 senedir ismi guilherme olup da potansiyelinin yakınına yaklaşmış brezilyalı bir futbolcu hatırlamıyorum.

dolar: 3,02 tl
    euro: 3,29 tl
  • ismini sol framede görünce heyecan yaptığım futbolcu. kendisini hiç izlemedim sadece fm 2016 takımımda sol bek oynuyor oradan tanıyorum.
  • geleceği parlak corinthianslı sol bek oyuncusu. bu sene toplam 15 maça çıkmış, bir de golü var.
  • taffarel'in önerisiyle galatasaray'ın renklerine katmak üzere olduğu sol bek. 4 milyonluk bonservisi 2.5 milyon + sonraki satıştan pay olarak ayarlanmaya çalışılıyor.
  • fm'den bildiğim bir isim carole'dan daha iyi olacağı kesin.

hayırlı olsun diyelim.
  • kaliteli topçu değerlendirilmeli
  • galatasaray'ın gözlemcilerinin hak yolunu bulup fm oynamaya başladığını gösteren wonderkid. gelirse yeni bir bruma etkisi olabilir. telles'in kıymetini bilemedik, umarım bunun biliriz.

come to galatasaray: instagram sayfası.
  • kendisini tanımıyorum ve fm oynamıyorum. iyi başkan olmak gerekmiyor. dursun olayı çözmüş sanırım.
  • gelirse transfer donemimizin en mantıklı hamlesi olabilecek oyuncu.
    avrupa'ya açılan kapıdan girsin içeri. iyi çalışsın telles ve bruma gibi olsun.