• (bkz: şerefsizim ben düşünmüştüm)
    gerçi benimkinde nintendo wii ve aparatları da olacaktı ama çulsuzluk işte.
  • istanbul'dan başka yerde olma şansı pek yoktur. anadolu'da olsa olsa frets on fire cafe olur.
  • playstation kafelerin pes yerine makinelere bu oyun setlerini kurmalarıyla alacakları isim. ps cafelerin yerini alan pes cafeler böylece daha "geek" ortamlar haline gelecek. bunun bir örneği bakırköy meydan otobüs duraklarının arkasında bulunan jewel cafe isterseniz pesleri çıkarıp bağlayabiliyor guitar hero'lardan birini. 2 makine de zaten sabit birer grup seti bağlı. saatine bateri olursa 10 lira, olmazsa 3 lira alıyorlar.
  • bakırköy'de istanbul caddesi'nde haangar'dan hemen sonra sola dönünce de magic cafe adlı bir adet vardır bunlardan. ön tarafında sahnemsi bir yerde projeksiyon cihazına bağlanmış ps3 vardır, arka tarafında pes falan da bulunur ama hiç arkaya geçmedim. fiyatı da kaç kişi gidersen git 10lira/saat.
    edit: fiyatını yanlış hatırlamışım.
    büdüt: njord der ki, wii de varmış magic cafe'de. her ne kadar gereksiz bi alet olduğunu düşünsem de oynamak isteyen çıkabilir.
  • anıtkabir'in yanında da bir tane vardır bunlardan.
  • eskişehir'de de pek çok ps3 kafede guitar hero ** oyununun bulunmasının yanı sıra sadece guitar hero oynatan kafeler de vardır. istanbul dışında olmasına imkan vermeyenlere selam edilir.*
  • balıkesir'de böyle bir cafeye gitmek isteyenler çekinmeden bize gelebilir. beleş hem de*.
  • beşiktaş'ta bkm'nin olduğu sokaktan girince az ileride sağda da bir tane vardır. "vip oda" dedikleri nane sağolsun millet saçmasapan coşmalarımızı, anlamsız gaza gelişlerimizi görecek, vokale geçince berbat sesimizi duyacak rezil olacaz derdi olmadan guitar hero/rock band oynayabiliyoruz. tek sorunu, rastladığım guitar hero cafeler içerisinde en tuzlusu olması. saati kelle başı 7.5 lira, 3 kişiyseniz 20'ye oluyor(4'ü sormadım).
  • beylikdüzü'nde şimdiye kadar herhangi bir örneğini göremediğim oluşumlardır aynı zamanda(olsa da gitsek ikide birde)
  • ankara'da bahçelievler'de açıldı bir tane bir iki ay önce.
hesabın var mı? giriş yap