şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gitar akort etmek için indirdiğim ama içerisindeki oyunlar ile 4,5 yaşındaki oğluma akorları kolaylıkla öğretebildiğim mobil uygulama. 10 dakkada çocuk direk sol, do , re ve mi yi harfleriyle ve tellerdeki pozisyonlarıyla öğrendi. gitar üzerinde göster deyince bi afalladı algısı nasıl olduysa artık.

  gitar akort özelliği de baya hassas. gitar çalmayı bilen kişilerin bile gayet güzel kullanıp, akor bilgilerini pekiştirebileceği çok faydalı bir uygulama yapmışlar. uygulamanın tuner ve birkaç özelliği ücretsiz. bütün akorları ve enstrümanları vs açmak için 8,5tl vermek gerekiyor 22tl'den indirim yapılmış. gitarla uğraşan ve öğrenmek isteyenler kaçırmamalı bu indirimi bence.

  http://www.windowsphone.com/…40be-8163-ad93477b19b6
  https://itunes.apple.com/…ate-free/id527588389?mt=8
  https://play.google.com/…om.ovelin.guitartuna&hl=en
 • karşılaştırmalarıma göre piyasada satılan 40-50 lira arası tunerlerle aynı sonucu veriyor. programın içinde metronom da var, e daha ne olsun?
 • gitar akort etmek için kullanılabilecek en iyi uygulama. akor kütüphanesi de akor konusunda ihtiyacınız olabilecek her şeyi içeriyor. gitar öğrenmeye başlayanlar için olmazsa olmazlardan biridir bu uygulama.
 • bende açılmayan uygulama. benzer sorun yaşayan varsa mesaj atabilir.