• irem candar 'ın her biri farklı tarzları yansıtan 9 şarkısından oluşan albümü. beste ve sözleri de kendisine aittir. her şarkısında sevginin en büyük iyileştirici olduğu düşüncesini ve güzel günlerin geleceği umudunu hissettirmekte.

bu güzel albümün en sevdiğim şarkısı fırat tanış ile seslendirdiği "sevmeye geldik" adlı parçasıdır. taze çıkmış klip buraya bırakıldı.

albümün diğer şarkıları şu şekildedir:

- gül ile akide
    - beni bana bırakıp
    - duvarlar
    - sordum bekledim
    - bir gün parlamışsın
    - gitme kal
    - vicdanım lekeli
    - yol

spotify
  • irem candar albümüdür. yeni çıkmıştır.

bakalım irem bensiz neler yaşamış.
  • bugün keşfettiğim şarkı. böyle bi huzurlu gibi mi desem yoksa hüzünlü gibi mi desem. aldığım tadı tam tanımlayamıyorum. ama hoş bir şeyler olduğu kesin.

irem candar
  • irem candar'ın ocak ayında yayınlayacağı yeni şarkısı.

7yüz dizisinin dün akşam yayınlanan final bölümünde çaldı ve ben de öyle tanıştım kendisiyle. her yerde aradım ve hiçbi yerde bulamayınca kendisine sorup ocak ayında yayınlanacağını öğrendim :)

sözlerini de dizide yayınlandığı ve benim anladığım kadarıyla aşağıya yazacağım. çıktığı gün linklerle burayı editlerim.

gül ile akide
    sen gül ben bülbül
    yürü zaman ile
    ben dürbün sen üzgün
    yeniye aşk ile
    sürdür parlaklığını
    ve hayat dokunsun yüreğine
    efkarın basamaklarını
    çık gel tuzaktan
    gel bak uzaktan
    ve yanına aldığın aşk
    çık gel

edit: gün itibari ile itunes'ta yerini almış albüme ismini veren şarkıdır kendisi. albüm kaydında dinlediğim kadarıyla da ben dürbün sen üzgün değil de ben düzgün sen üzgün diyor.
hesabın var mı? giriş yap