şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da posta caddesi'nde yer alan esnaf lokantasıdır. inegöl köftesi, döner, sulu yemek... menüde yer alır. ulus'ta temiz ve kaliteli köfte , döner için ideal mekandır.
  • bir arkadaşım sayesinde keşfettiğim mekan.. keşfettim dediysem o gidelim diyince gidiyoruz..
    köfte piyaz döner ciğer bugüne kadar orada yediklerim. piyaz döner ve ciğeri beğendim. köfte ortalama..
    "mangal kömüründe ankara döneri" yazıyor verdikleri kolonyalı mendil üzerinde.. tam bir esnaf lokantası. 5-6 tane masası var o kadar.. yer de dar. ama leziz..
  • izmir'de çankaya'da bulunan esnaf lokantası tarzındaki kebapçı.
  • kemeraltı, anafartalar'da mukim dönerci-köfteci. şubesi yoktur.

odun ateşinde döner kebap. kuzu-dana karışık. üçte bir kıyma, üçte iki yaprak et. ala. kemik suyuyla ıslatılmış kepekli undan pidenin üstünde servis. isterseniz domates sosu da eklerler. yanında bir tabak yoğurt, neden olmasın? ege'deyiz, diğer tabakta domates, yeşil biber, soğan, maydonoz. sağlıklı eşlikçiler de tam tekmil yani.

izmir tava köfte. sıcak yağın içinde nöbette. isteyene hemen gelir, pideli, domates soslu, hatta yoğurtlu. hani dönerden hızını alamayanlar için.

hatır koydum. buraya özel götürüleceğim.