• ilk defa youtube da dinlediğim oğuzhan koç adlı birinin yapmış olduğu biraz basit gibi duran ama güzel parça. sözlerini de yazayım tam olsun:

bu sabah yerini kimler almış
    diye düşündüm kalktığımda
    hiçbiri beni hiçbiri seni
    hiçbiri bizi anlamamış
    bu sabah telefonu hiç açmadım
    çaldı durdu aldırmadım
    hiçbir şey seni, seni düşünmemi
    engellemez ben anladım
    bu sabah...

gül ki sevgilim, gül ki gözlerin
    solmasın sakın aşk çiçeğim
    gel biraz bana gel biraz daha
    arşa çıksın nağmelerim

bu sabah adını boş kağıtlara
    yazdım astım duvarlara
    ben bi tek seni, eski günleri
    istedim canım anlasana
    bu sabah yatağın boş kısmını
    resimlerinle süsledim
    gördün halimi, anla derdimi
    ne olur dön çok özledim
    bu sabah...

link için;
    http://www.youtube.com/watch?v=s8vvt27uuvq
  • dinlerken dinlendiren bir sesle söylenmiş,muhteşem bir parça. ağlasam mı sevinsem mi karar veremiyor insan.. ayrılıkta gülümseten birşeylerin de varolduğunu gösteriyor.
  • şarkıyı söyleyen oğuzhan koçun başka bir şarkısı "al ahını" yı da buradan dinleyebilirsiniz

http*

gitar eşliğinde söyleniyor ve bu kez iç kıpırdatan bir tarafı yok,sadece yakıyor...
  • 2 gündür aralıksız dinlediğim şarkı. nasıl bir girdapmış bu kardeşim...

oğuzhan kendisi söylesin, ferhat göçer'den dinlemek ızdırap veriyor. mümkünse ferhat her popüler olan/olma şansı olan şarkıyı söylemesin kardeşim.

(kazım kanat mode on) oğuzhan koç'un sesi güzel, dikkat! oğuzhan kardeşim bir albüm yap, ama online yayınlansın sadece! kasetli/cd'li bir şarkıcı olma. iyi bir tiyatrocuyu kaybetmeyelim. oğuzhan koç bkm mutfak'ın paşasıdır. (kazım kanat mode off)
  • ferhat göçer'in o acaip ses tonu yetmiyormuş gibi, bir de aranjör tarafından katledilen güzelim şarkı. mis gibi gitarları, ritimleri kaldırmışlar. dümdüz tıstaklar döşemişler baştan sona, şarkıda melodi kalmamış. hayranlıkla dinlediğim parça, manken bozması ablalara ısmarlama getirtilen pop zımbırtılarına dönmüş. yani bu mudur aranjörlük diye soruyor insan tabi. hadi bir emek harcamıyorsun, bir halt beceremiyorsun da; ulan yapılmışı olduğu gibi bırak bari vicdansız.
  • ferhat gocer'in kasıntı sesiyle "keşke başkası soyleseymiş" diyerek kapattığım bir şarkı idi. az once daldan dala, şarkıdan şarkıya gezinirken youtube'da oguzhan koç'un yorumuyla dinledim

ilk kez baştan sona dinledim şarkıyı.
    kasmamış... relax şekilde, fakat sesinde dinamızm ile söylemiş oguzhan koç. dinlerken, ferhat göçeri dinlerkenki gibi yormuyor insanı...
  • ferhat göçer'in popüler olan her parçaya yaptığı gibi gene üzerine çöreklenip bağıra çağıra söyleyerek katlettiği aslında çok hoş olan parçalardan biri.oysa ki oğuzhan koç'un yorumu öyle mi?ne kadar masum ve naif çıkıyor sesi.
    nedense iki ayrı yorumu arka arkaya dinlediğimde aklıma notre dame de paris müzikali geliyor.aynı sözleri bir quasimododan* bir frollo*dan dinlemiş gibi oluyorum.tabi dış görünüş değil kastettiğim yoksa oğuzhan eli yüzü düzgün gayet hoş bir arkadaş.
    demem o ki ferhat göçer uzak dursun şu şarkıdan,yazıktır..
  • her ne kadar sahibinin sesinden şarkıyı çok beğensemde nedendir bilinmez şarkıyı bora öztoprak'tan da bi dinleyesim gelmiştir.
  • iyi ki böyle bi şarkı bestelenmiş yoksa içimiz nasıl böyle yarı sevinçli yarı buruk bir duyguyla dolardı
    ve nasıl bir yanımız isyan ederken diğer yanımız dans etmek isterdi..
  • nedense aklımda hep bir özer atik sarkısı diye yer eden şarkı.. artık sözlerindenmidir nedir sankı özer atik'den de duymuşum gibi geliyor bana..

bu demke değildir ki oğuzhan koç kötü yorumluyor bilakis oğuzhan koç candır saygımız vardır.. pek bi şukela söylemiştir..
hesabın var mı? giriş yap