• ilk defa youtube da dinlediğim oğuzhan koç adlı birinin yapmış olduğu biraz basit gibi duran ama güzel parça. sözlerini de yazayım tam olsun:

bu sabah yerini kimler almış
    diye düşündüm kalktığımda
    hiçbiri beni hiçbiri seni
    hiçbiri bizi anlamamış
    bu sabah telefonu hiç açmadım
    çaldı durdu aldırmadım
    hiçbir şey seni, seni düşünmemi
    engellemez ben anladım
    bu sabah...

gül ki sevgilim, gül ki gözlerin
    solmasın sakın aşk çiçeğim
    gel biraz bana gel biraz daha
    arşa çıksın nağmelerim

bu sabah adını boş kağıtlara
    yazdım astım duvarlara
    ben bi tek seni, eski günleri
    istedim canım anlasana
    bu sabah yatağın boş kısmını
    resimlerinle süsledim
    gördün halimi, anla derdimi
    ne olur dön çok özledim
    bu sabah...

link için;
    http://www.youtube.com/watch?v=s8vvt27uuvq
  • anlamı büyük ve derin olan, hoş bir aşk şarkısıdır.
  • dinlerken dinlendiren bir sesle söylenmiş,muhteşem bir parça. ağlasam mı sevinsem mi karar veremiyor insan.. ayrılıkta gülümseten birşeylerin de varolduğunu gösteriyor.
  • şarkıyı söyleyen oğuzhan koçun başka bir şarkısı "al ahını" yı da buradan dinleyebilirsiniz

http*

gitar eşliğinde söyleniyor ve bu kez iç kıpırdatan bir tarafı yok,sadece yakıyor...
  • ferhat göçerin son albümüne aldığı, sahibi kadar güzel söylemese de müzikal alt yapısı ile dinlemesi bağımlılık yapan parça.
  • duyar duymaz hastası olduğum şarkı...

yalnız bu kadar beğenmemde oğuzhan'ın sesinin ve yorumunun da payı çok büyük...
  • ayrıca şarkının bir de ferhat göçer versiyonu vardır ki o da dinlenesidir
  • ferhat göçer un her türlü prim yapan şarkıya atlamasından bıkmakla birlikte , keşke şarkı gerçek sahibiyle kaliteli bir yapımla sunulsaydı da biz de para verip alsaydık. (bkz: yalancının)

edit: iyice sallamışım adamın adını
  • insanı durduk yere oynatmaya başlayan, en azından şöyle bir kımıldatan hoş şarkı.
  • her ne kadar sahibinin sesinden şarkıyı çok beğensemde nedendir bilinmez şarkıyı bora öztoprak'tan da bi dinleyesim gelmiştir.
hesabın var mı? giriş yap