şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kemal sunal'in fenerbahce'de cocuk yuvasi sahibi olan esi.
  • 1975 yılında kemal sunal’la evlendi. çiftin ali ve ezo adında iki çocukları oldu.

(bkz: ali sunal)
    (bkz: ezo sunal)
  • kemal sunal'ın 70. doğumgününde sanatçıyı kendi dilinden kemal (hadi gel, bi kahve içelim...) adlı anı kitabında anlatan isim.
  • kendisi benim için, çocukluk kahramanlarımdan birinin eşi. bugüne kadar hep, ondan sonra hayatına kimseyi almamasını, ne kadar vefalı bir eş diye tanımladım, saygı duydum. elbette başkaları girebilirdi hayatına, ben yine saygı duyardım, çünkü onu ne kadar çok sevdiğini her cümlesinde görebiliyordum. ama bugün röportajını okuyunca anladım ki, olamazmış hayatında başka biri, çünkü hani şarkıda der ya aşk ölmez biz ölürüz aynen öyle basitmiş, kemal sunal hala onun kocası, çünkü o hala en çok onu seviyor. bu bunla alakalıymış, vefa ile değil. sevmekle. benim hayatım için çok önemli olan birini, bir sembolü, çok sevdiğim birini bu kadar çok sevdiği için, onun ne kadar çok sevildiğini bizlere gösterdiği için kendisine minnettar oldum. erken gidişinin acısını, sevilişinin güzelliğiyle dindireceğim bundan sonra. var olsun.
  • kemal sunal'ın italya'n şarkıcı mina'ya benzeyen eşi. çok
    güzel bir kitap yazmis. cok beğendim. her sayfasında sevgisi belli oluyor. kemal sunal'a yakışan, kimseyi kırmayan bir kitap.