şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tanımam etmem ama böyle haberlere konu olmuş bir genç kız.

  http://superhaber.tv/…tan-attilar-ozel-haber-haberi

  http://www.milliyet.com.tr/…acizden-gundem-2213860/

  ne desen boş..

  edit: biber gazı kullanmış.

  (bkz: bireysel silahlanmanın gerekliliği)

  edit: (bkz: cihan issi)
 • bu ülkede, sevgilinle bile bir vakit geçirmenin ne kadar tehlikeli olduğunu göstermiş kızcağız. rahmetli.

  yanlış anlaşılmasın, sevgilinin tehlikesinden değil. onlayken bile neler olabildiği tehlikesi sebebiyle. herkes eve kapansın, çıkmasın beyler.
 • (bkz: rip)
 • tecavüze uğramak yerine 10. kattan kendini ölüme atan namuslu kız... (namussuz diyecekler kendilerinden utansın)

  öyle bir ülkeden bahsediyoruz ki kızcağızın hakkında erkek arkadaşıyla beraber olduğu için türlü türlü laf söyleyecek, hatta tecavüzü meşrulaştırmaya çalışacak bir sürü insan var...

  daha da acı olanı ise bu insanların yarısının kadın olması...

  kadın sevdiğiyle birlikteyse yolludur, tecavüz edilmesi normaldir mantığı var pek çok insanda...

  o saatte sokakta ne işi varmış, yalnız başına neden minibüse binmiş, hayat kadınıymış, zaten bakire değilmiş gibi yorumlar bugüne kadar yapıldı başka tecavüzlerde, buna ne diyecek o kansızlar diye merak ediyorum şimdi...
 • katillerinin aynı acıyı yaşaması gereken gencecik yaşta hayatından olmuş bir insan. memlekette hukuk olsa gülay yaşıyor olurdu. çünkü daha önce yaşanmış ilk benzeri vakada katiller öyle bir ceza alırdı ki kimse bir daha bu vahşeti işlemeyi göze alamazdı. ama memleket memleket olmadığından katilleri de kendisi de biliyordu ki bu orospu çocuklarına hiç bir şey olmayacak. gülay bu ülkedeki hukuksuzluğun kurbanıdır kendisi gibi on binlerce kız gibi.
 • ya tecavüz ya ölüm. erkeğin eline düşen kadının sonu.
  bu kızı bu duruma düşürenleri hadım etsen, idam etsen hatta 20. kattan atsan ne olur, anca içi biraz soğur insanın.

  devlet her yaştan kadınlarını ve erkek çocuklarını -yani fiziksel olarak savunmasızları- koruyamıyor. barbarların yönettigi toplumda, barbarlar tarafından dövülüyor, hakaret ediliyor, taciz ediliyor, tartaklaniyor, cok sefer de tecavüz edilerek öldürülüyorlar.

  rip
 • allah hepimizi erkeklerden korusun.

  not: erkeğim
 • sesimizi neden hiçbir yetkiliye duyuramıyoruz! bu olanlara bi çare bulunması için illa o yetkililerin yakınlarına mı bişey olması lazım!tecavüz edilmesinden diye intihar etmiş gencecik kız!
  yeter!
 • sorumlularını işid-vari bir teknikle elini ayağını bağlayıp çıplak olarak 35. kattan aşağı attırmayı istetecek olayda ziyan olan gencecik kız.

  bu abaza ülkede acilen kadınlara pozitif ayrımcılık yasalarının yaratılıp uygulanmasında da pozitif öncelik sağlanması gerekli.