• hoş bir ses tonuna sahip hoş bir hatun kişi
    kanal 24'te söyleşiler yapıyor, güzel yapıyor...

(bkz: sesler yüzler mekanlar)
  • boş boş kumandanın tuşlarına basarken bi anda ekranda belirmesi, tarafımdan sevinç çığlıklarıyla karşılanmış ve odadaki tüm depresif havayı dağıtan güzellik. çarşambaları 19.20 de kanal 24'te.
    hele ilkay akkaya ile yaptıkları bi cafe sohbeti var ki bu program bitmesin diye yalvaranlar olmustur.
  • eskiden tv8'de trink adli programi sunan güzel bayan.
  • bence türkiye'nin en güzel sunucusu. kendisini halen görmemiş olanlar için söylüyorum kendisinin sunduğu ve zannedersem yayından kaldırılmış olan sesler yüzler mekanlar kanal 24'ün yan kanalı str'de tekrar tekrar gösteriliyor.
  • daha once hicbir zaman bir spikere bu denli kitlenebilmis ve soyutlanmis bulmamistim kendimi. acayip duru bir guzellik, super estetik mimiklerle bezeli spikerlik resitali. hafiz hamza el hayati'nin dedigi ''hayatta her seyi elde etmekten baska seyler de olmali.'' sozundeki baska seylerden biri diye dusunuyorum ve gulay ozdem'i dinliyorum, gozlerim acik...
  • bir devrin artık kapandığına işarettir efendiler; banu güven fenomeni sona ermiştir. çok cool, çok karizmatik, çok etkileyici... ntv yaz ekranında çok nefis bir projeyle de kendisini daha sık görmeye başlayacağız.*
  • ntv ekranının banu güven'den bile daha karizmatik olan güzel mi güzel spikeridir. dudağının kenarında olan ben çok seksidir, sesi nefistir, pür dikkat haberleri dinletir.
  • yakın zamanda ntv bünyesinde banu güven ya da mirgün cabas kadar etkin rol alacağını tahmin ettiğim başarılı spiker. 2 ay gibi kısa bir sürede gece 3'teki haberlerden akşam 10'daki haberleri sunma noktasına gelmiştir.
  • insanda şiir yazma isteği uyandıran yeni ntv spikeri.
  • ntv'nin alt yapıya yaptığı yatırımlarla geleceğin banu güvenlerini yetiştirdiğinin kanıtıdır.

real madrid gibi deli paralarla ünlü anchorman almaktansa, barcelona gibi mütevazi bütçelerle gelecek vaadeden yıldızlar almaktadır. ve şampiyonlar ligi şampiyonluğunu sonuna kadar haketmektedir.

bir on beş sene daha sendeyiz ntv.
hesabın var mı? giriş yap