• ekşi sözlüğün yeni modası olmayı hakeden güzel hanımefendi..
  • acaba adı ne ola ki sunucunun, diye bir çok kere haberlerin başlamasını beklemeye ve sadece adını öğrenmeye* bile kasıyorsak orada bir durmak lazım.
  • ntv'nin gece bülteni programında ilk kez rastladığım harikulade güzel insan. ilk kez karşıma çıktığında birkaç dakika ekran başında öylece kalakaldım. gerek ses tonlaması ve rengiyle gerekse de güzelliğiyle türkiye hudutları içinde onunla yarışabilecek spiker olduğunu düşünmüyorum. muhtemelen kısa sürede onu daha iyi yerlerde göreceğiz.

haber okurken arada sırada teklemesi ona çok hoş bir hava katıyor. bu sırada, ufak bir gülümseme beliriyor. konuşurken ağzının hafif sola kayması ise ona özgünlük kazandıran faktörlerden. simsiyah saçları, esmer teni, zarif burnu, ince yüz hatları, güzel gözleri ve sol dudağının hemen altındaki beni, dikkat çekici özelliklerden.

kanımca türkiye melissa theuriau'sunu buldu.
  • burayı okuyorsa bir şekilde bana ulaşmasını dilediğim ve kendisiyle evlenmek istediğim hatun kişi.

gülay'cığım bak senin için biraz önce beş mekik, iki şınav çektim, göbeği eritmeye başladım. yarın da ekmeği kesiyorum. ekmeği kescen hacı. ekmek yoksa kilo vermek kolay nassolsa. ekmek yok, mekik var, şınav var. işin ucunda gülay var. sübaneke işallaa yareppim işalla dinimiz amin. şirinliğimi de yaptım, bekliyorum bak.

tanım: son zamanlarda gördüğüm en güzel insan. bak kadın değil insan diyorum.
  • türk televizyonlarının görüp görebileceği en güzel esmerlerden biri. *
  • siyah saçın bu kadar yakıştığı başka kadın görmedim. gece gece komplekse sokar insanı, inceliyorum kusur bulmaya çalışıyorum kaç gündür. bulamıyorum. fazla güzel bu kadın.

edit: boyu biraz kısaymış, neyse işte buldum bir tane.
  • türk televizyonlarının görüp görebileceği en güzel hatun kişidir, karanlık gecelerin yıldızıdır. erkek nüfusunun %96,3'nün evinin kadını çocuklarının anası yapmak isteyeceği - melek mi desem, güzellik kelimesinin sözlükteki karşılığıdır mı desem bilemedim - tapılası varlıktır. insan gerekirse böbreğini satar dünyaları önüne sermek için. hatta kadınlar bir noktadan sonra gülay özdem ve diğerleri şeklinde ikiye de ayrılabilirler hiç umursamam. (banu'yu diğerlerine dahil etmiyoruz yalnız)

ayrıyetten oğuz haksever'in yatacak yeri olmadığının da altını kalın bir şekilde çizmeyi bir görev addederim. zira bir tarafında banu güven diğer tarafında gülaycığım haber toplantıları olsun, kahve molalarında şakalaşmalar olsun hiç tasvip edilesi hareketler değildir. gözlerden kaçmadığını belirtmek elzemdir.

(bkz: oğuz akıllı ol)
  • bu geceki programda; yapay kalp ünitelerinin fiyatını, yollarda ve otoparklarda gördüğümüz arabaların marka, tür ve sayısı (10 araçtan 4'ünün 4x4 arazi aracı olması) ile ilişkilendirmeye çalışarak anlatmak isteyen bir doktor karşısındaki şaşkınlığını paylaştığımdır.
  • "gel he de olsun bu iş" demek istediğim kara sevdam.

"gülay sevmek hoştur ama ona varmak başkadır başka"
hesabın var mı? giriş yap