şükela:  tümü | bugün
  • dans ederken jestine mimigine kurban olasim gelen insan. sen nasil tatli bi seysin ole.
  • kendisinin hayranıyım an itibariyle. güldür güldürde izlerken ekrana kilitlenmeme sebep oldu, dansı, mimikleri... kadın hem tarz hem karizma, hem de tuhaf bir güzelliği var, bilemiyorum nedir sırrı ben cok sevdim.
    roman havası da sevmem dansını da sevmem ama görsem yine kilitlenir izlerim, süpersin apla, aynen devam.
  • ilk olarak güldür güldür programında ciguli nin yanında oynarken görmüştüm ondan sonra sürekli izlememe rağmen nasıl oynadığı hakkında bi fikrim yok ama mimikleri çok güzel yiaaaa.
  • dans etmiyor, dansin tiyatrosunu yapiyor demek daha dogru olur. bu kadar mimik cogu oyuncu da yok.
  • şahane bir dansçı. kendisi ya roman, ya da çok iyi bir gözlemci.

epey roman arkadaşım var. düğünlerde, ya da oynanan herhangi bir ortamda, yıllarca halk oyunları ekibinde yer almış, roman da oynamış biri olarak, kenara oturur izlerim.. dikkatimi çeken şey ise, adamlardaki ve kadınlardaki özgüven olmuştur oynarlarken.

dans ederlerken, o kadar gurur duyuyorlar ki, roman oldukları için, bu dansı iyi yapabildikleri için, suratlarında inanılmaz karizmatik bir ifade oluşuyor.

kendisinde de var işte bu duruş. anadolu ateşi ekibi de harika oynuyor, fakat onlarda yok mesela, onlar daha çok gülümseyerek oynuyor.
  • güldür güldür showda izleyip dansını çok beğendiğim şahsiyet. çok değişik bi tarz geliştirmiş roman havasına tiyatro katmış gibiydi hatta tiyatro oyuncusu olduğunu düşündüm. kıyafetiyle tarzda oluşturmuş kısacası çok beğendim
  • roman dansçısı. kadının suratından tiyatro akıyor. gerçekten özel bir yetenek. izlediğinizde anlıyorsunuz.