şükela:  tümü | bugün
  • chp'nin 2.bölge aday adayıyıymış.

propaganda için gönderdiği sms aynen şu şekilde:

"10 numara aday

hem partili hem harvard'da ders veren bir akademisyen

eski genclik kolları baskani
    eski meclis uyesi
    kentsel donusum uzmanı
    yuksek mimar
    dekan yardimcisi

doc.dr. gulay yedekci arslan"

sağolsun, sabah sabah yüzümüzü güldürdü özelliklerini belirtme şekliyle. *
  • nihayet milletvekili olmuş şahsiyet. muhtemel erken seçimde seçilememesini umuyorum.
  • bugün cnn türk te tsk için ; nato nun işçi gücü olan ordumuz, gözbebeğimizdir diyen chp istanbul milletvekilidir. hala chp nin sol bir parti olduğunu düşünen sözlük yazarları oturup bir kere daha düşünsün, nato ab sevdalısı bir sol parti olur mu bu sol hangi sol diye.
  • bu kadar boş, bu kadar cahil bir milletvekili akpartide bile yok.
    ayrıca tartışma uslubu da akpartililerden bile kötü.
    kıdemli chplinin biri kendisine recep peker, mahmut esad gibi chpliler hakkında bir şeyler anlatsın. chpyi insan hakları derneği sanıyor kadın.
  • bir kibir düşünün ki sandalyede oturma şeklinize yansısın. ilk defa gördüm kendisini ama ne partisini ne de partisinin ideolojisini savunmaya layık değil.
  • mafya babası gibi oturuyordu dün akşam cnn türk stüdyolarında.
    karşısındaki insana en ufak bir saygısı olmayan cahilin teki. bunu nasıl vekil yapmışlar hayret ki ne hayret.
    vahdettin ince konuşurken bu bayanın ahmet kasım'a dönüp dönüp gülmesi eliyle alaycı hareketler yapması dün akşamın utanç görüntüleriydi. şirin payzın bile azarladı bunu.
  • tecavüze uğrayan kişinin tecavüzcüsüyle evlendirilmesi ve küçük/büyük yaştaki her türlü tecavüzün meşrulaştırılmasıyla ilgili yapılan önergeyle alakalı çok temiz, net bir tutum sergilemiş ve insan gibi tepkisini koymuştur.
    bunun tek bir adı vardır: bu sapıklıktır!
  • mecliste bu kanunla hangi sapıklar dışarıya salıverilmeye çalışılıyor diye sormuş istanbul millet vekili.
    ilgili video

ayrıca vahdettin ince denen zevata saygı göstermediği için eleştirilmesini anlamsız bulduğum kişi.