şükela:  tümü | bugün
1201 entry daha
 • bu konu neden beni hiç şaşırtmıyor ve ilgimi çekmiyor anlayamıyorum. keşke ben de herkes gibi gülben ergen dedikodusu yapıp mutlu olabilseydim.
 • ömer'i de suzan'ın elinden almıştı bu kadın zamanında. çocuk aklıyla melek'in tarafını tutardık meğer neler dönmüş.
 • hakkındaki bazı entrylerde eski eşi erhan çelik'i trt'den attırdığı söylenen ünlü. ama bence bu doğru değil. erhan çelik cnn türk'te ana haber sunmaya başlayacak. öyle olsa doğan medya ile anlaşmazdı.

  erhan çelik 'in trt'deki antlaşması kasım ayında zaten bitiyormuş. son zamanlarda bu magazin konularıyla gündeme geldiği için trt çelik'le devam etmek istememiş.

  yani gülben ergen'in bazı noktalarda korunması olabilir ama eli o kadar da uzun değil.
 • adanalı otelci ataman fedai adlı biriyle bir vukuati daha varmis. ortalik epey bi karisacak.
  "kocasini aldattiysa bize ne" diyenler var ama konu kocasini aldatmis olmasi degil ki. konu bu kadinin iki yüzlülüğü. her türlü çarpık iliskiyi yasayip "ahlak" üzerine konferans vermesi. her haltı yedikten sonra, semazen kiyafeti giyip kendini tasavvuf alimi olarak pazarlamasi. her türlü yardımı gösteriş icin yapmasi ve bunu gözümüze sokması. cocuk dogurdu diye kendini ilahi bir mertebede sanması. yaptigi programlardan yüzbinlerce lira kazanip, sanki asgari ücret aliyormus gibi "ben isciyim, ben emekciyim" diye kameralara aglamasi.
  bazi medya kartellerinin bu kadinin yaptigi çirkinlikleri, haksizliklari görmezden gelmesi ve bu şahsı iyilik meleği gibi göstermesi. basın yayın mezunu onlarca işsiz varken, liseyi terk etmis bu kadina köşe yazarligi yaptirilmasi.
  biz buna itiraz ediyoruz. yoksa bize ne kim kimi aldatmiş. bize ne gulben'in pornosundan, aldattığı kocalarından.
  son olarak, bu kadinin varligi dogan medya grubuna cok buyuk prestij kaybettirmistir. doğan grubunun bu olay karsisindaki tavri da, tarafsizliklarina gölge düşürmüştür.
  ayrica milli eğitim bakanlığı bu kadinla hazirladigi protokolü en kısa zamanda iptal etmeli. bazi seyleri perdelemek icin yapilan sosyal sorumluluk projelerine milli egitim bakanligi alet olmamali.
  eee gülben'cim keser döndü, sap döndü, gün geldi hesap döndü. "bana bir sey olmaz"demekle olmuyormus demek ki bu isler. (bkz: büyük lokma ye büyük konuşma)
 • üzerine gidilmesinin esas nedeninin, doğan medya üzerinden bir seküler ve muhafazakar medya karşıtlığı ile bunların sanatçıları ayrımı yapılmaya çalışıldığını düşündüğüm isim. doğan medya, her ne kadar yer yer dümeni kırmış görünse de gerçekte nerede durduğunu bildiğimiz bir kuruluş ve gülben ergen'in bu grup bünyesinde olması, bir fırsat gibi görünmüş olabilir.

  popüler kültür, daha ziyade batı kaynaklı küresel kültürden beslendiği için bir türlü popülerleşemeyen muhafazakar kültürün, sonunda bir günah keçisi üzerinden kendini ve kendi sanatçılarını var etmeye çalışması, uzun zamandan bu yana neden girişilmiyor dediğim ve beklediğim bir şeydi zaten. kısmet bugüneymiş.

  bugün yeşim salkım'ın söylediği bir cümlede cumhurbaşkanını referans göstermesi de bana yaşananın, bu yönde bir girişim olduğunu kanıtlar nitelikteydi.

  belki de söz konusu sanatçılar, halihazırda var olan bu ayrışmadan kendine bir ayrıcalık devşirmeye çalışıyordur, çok da emin değilim ama hislerim, nedense bu yönde.
 • bize ne amkcılar da geldiğine göre olay ekşi sözlüğü de hepten sarmış demektir. çekirdek elimizde x kim amkcı tayfayı da heyecanla bekliyoruz.
 • 'vericem!', 'veriyorum!', 'ahanda veririm bak!', 'az kaldı!', 'vereyazdım!' deyip durduğu halde üçlü çeteyi*** hala bir türlü mahkemeye verememiş olan zat. ne zaman 'vericen' gülibiş?
 • kadında afedersiniz ama her yol var mübarek.

  kesinlikle çok ağır psikolojik sorunları var, çocuklarının velayetinin elinden alınması yerinde olur. o zaman görürüz "kutsal anne"likten yediği primi. düzenli olarak rehaba mı gider terapi mi alır ne yaparsa düzelmek için onu yapar, öyle geri alır çocuklarını.

  bir de iyilik elçisi olarak topluma rol model ediliyor, düştüğümüz hale bak amk.
 • bu kadar yaygara kopuyor diye bi bakayim kimmis bu kadin dedim. wikipedia sayfasi reisinkinden uzun. zannedersin dunya barisini sagliyor. belli ki kendisi veya tayfasi yazmis.
  kendisine saldirmak isteyenler burdan baslayabilirler.
  "adının geçtiği skandallar"
  veya
  "hakkında iddia edilen haberler" gibi bi başlık açabilirsiniz mesela. kaynak gösterin yalnız, küfür doldurmayın, üstüruplu yazın.
 • gülben ergen ve hülya avşar bacaklarini açarak, onun bunun altına yatarak şöhret olan iki dindar akp'li örnek kadınlar.

  tesettür'e bürünüp hacca takılmaları yakın. türkiye'de ki orospularin sonu hep buna benzer gidiyor... allah affeder diye doya doya sevişip günahkar yaşıyorlar daha sonra üniformalı pratik dindarlığa.

  (bkz: akp'yi hülya avşar'ın temsil etmesi)
361 entry daha