şükela:  tümü | bugün
  • o pismis kelle gibi yapmacik siritmasinin altinda bir seyler oldugunu hep soylemisimdir ahanda cikti ortaya iste kadinin gercek yuzu. kadinda evli erkek fantezisi var belli ki. yetmiyor kendi de evli oldugu zamanlarda iliskiler yasiyor. nerden baksan pislik icinde hayati. sikistigi zamanlarda da ben anneyim kozunu kullaniyor.

yapmacik gulen insandan korkacaksin aga.
  • ben hayatım da bu kadın kadar yapmacık bir ünlü görmedim,hülya avşar'la yarışırlar ancak gülben hülya'yı tokatlar geçer.inanılmaz itici yapmacık ve içten pazarlıklı geliyor bana ki benim iç güdülerim iyidir.
    tanım:şu aralar kocasını aldatması ve ben herkesten daha namusluyum söylemleriyle öne çıkmakta olan yapmacıklık abidesi kadın.
  • gülben ergen'in adı gülben ergin olsaydı acaba nasıl bir insan olurdu.
  • tr de ünlülerin çoğu sonradan görme,kültürsüz sadece yüz güzelliği ile seksapelliğini satan ya da satacak cesareti olanlardır.
    tamam çok acımasız bir giriş yaptım.
    bu yazdıklarımı en iyi yabancı sinema takip ederken haliyle yabancı oyuncu var şarkıcıların hayatlarını takip ederken anladım.
    elbette yabancılarda da aldatanı var görgüsüzü var ama inanın aile kurma da düzgün bir hayat yaşamadı hepsi gerçekten çok iyi.

google celebrity’s kid ya da celebrity’s famıly yazın, filmlerde kliplerde gördüğünüz dünya ünlüsü yakışıklı erkelerin,güzel kadınların ailelerini görün.

allahtan son birkaç senedir bizim bazı ünlüler de evlendiler de insanımız evlilik kırmanın fakir halka ait bir kavram olmadığını gördü.

ha bu arada gülben ergen mi?hiç bir insan bunladar düşmemeli..hele bir anne.of ya. yazık.
  • şimdi gülben düşünsün
    erhan çelik döktürmüş. efendiliğimi ile başlayan devrik cümlesini anlamakta zorlanabilecekler için; 3 erkek çocuğu gülbenin çocukları. masum kadın; yasemin duğles. kız çocuğu da yasemin duğlesin kızı

hadi bakalım görelim şu samimiyetsiz gülbene neler olacak
  • eski esi erhan celik agzini acmis bulunmakta. oldum olasi eski sevgilisi, esi hakkinda ileri geri konusan adamlari sevmem lakin, gulben ergen'in adamin meslegine verdigi zarari hepimiz gorduk.
    can dundar'a selam eyleyen gulben hanima destek olmustu bu adam. linc edilirken arkasinda sapasaglam durmustu. ama kadin esasli entrikaci cikti riza baba. bir tasla kac kus vuruyor.

galiba takiyyeci. buz daginin gorunmeyen kismini hayal bile edemiyorum.
  • mahkeme karariyla entry'imi sildiren ilk selebritiydi. teey teeyy gecmis zaman olur ki... hic sasirmamistim. bir daha da ugramadiydim basligina bile... degmezdi. ama su son zamanlarda kopan ve daha da buyuyerek kopacagi belli olan firtina oncesi tekrar ziyaret etme vakti geldi dedim belli ki basligini.

hellogg gulben nabers?!

bu aksamki erhan celik istifasi sonrasi, turlu gayretle paspas alti etmeye calistigin tum pisliklerin bir bir ortaya cikacak umarim. arkanda kim ya da kimler var bilemiyoruz bi turlu ama ne gulbenmissin arkadas, pesss dedirttin hepimize!! bak ben ki sadece turkiye degil, dunya magazin basinini da takip ederim buyuuuk bir keyifle, hayatimda senin kadar itici, samimiyetsiz, yapay biri daha gormedim arkadas. bunu zibilyon kere de soyliycem. yesim ve seren'in son haftalarda atesledigi fisek de artik buyuyerek piyasadan bir an once silinmene ve yok olmana sebebiyet verir umarim.

sen patalojik bir vakasin belli ki. yardim almaya ihtiyacin var.

baska yuvalar gercekten yikilmasin, gulben kimsenin sevgilisini/kocasini elinden alamasin artik. yaptiklari hasir alti edilmesin, millete turkiye'nin modern, cagdas, yardimsever, iyilik melegi, ornek annesi olarak servis edilmesin!!!!! bi bu, bi de ancelina coli bak. ikisi de seytan, ikisi de ama baksan yardim melegi^^ ayyhhh cinims yirim sizin arkada gozu yasli biraktiginiz, acittiginiz kadinlara aldiris etmeden sergilediginiz yapay iyilikseverliginizi, imaj calismanizi ben. hadi gidin otede oynayin artik bakalim... vakit geldi!

[forza yesim&seren, selamlar canlarims :* :)]
  • sırf seren serengil'in rahmetli köpeği tiny'nin psikolojisini bozduğu için bile nefret ettiğim kadın. safi zararsın gülben.
  • kendisini hep itici banel bulurdum.şu sıralarda olanları görünce ne kadar hislerim kuvvetliymiş öğrenmiş oldum.
  • çok acayip bir insanmış gerçekten.

iddia edildiği gibi eski kocasını işten attırabilecek ilişkileri nasıl olabilir, bu nasıl güçtür?

ben eşimi bakkala ekmek almaya yollayamıyorum :(