şükela:  tümü | bugün
  • mustafa erdoganin ezikliginin, hicbiseye gikini bile cikaramamasinin, hatta kaset skandalindan sonra gulbenle evlenmesinin sebebi kumar borcu ve dolayisiyla bulastigi kirli adamlar, bir gazete yazarinin aciklamasina gore 500 bin tl kumar borcunu kapatmis, ve kendi arkasindaki adamlari kullanarak, bu erdogani kurtarmis. tabii bedavaya da kurtarmamis. danisikli dovus, oral seks kaseti skandalini kapatmak icin evlilik ve cocuk, anne sifati yoluyla skandali ortmek olarak soke soke geri almis.

kadinin hayati plan, sahte ve dolayisiyla baya samimiyetsiz.
  • ren nehri kenarinda bulunan evi temizledim, süpürgenin torbasi dolmus, cok iyi cekmiyo.. egildim halinin ustundeki sac yumaklarini ellerimle top top yapip haliyi temizlemeye calistim.. kadikoy sali pazarindan yaklasik 17 senelik olan taytimin ustu, tahmin edebileceginiz gibi kil yumagi oldu.. sac bas bi yanda..

aksama firinda patlican yapicam, ustune bi haftalik kalmis peyniri filan dokup firina vericem ki o peyniri atmayayim..

ertesi gün, avrupanin ve amerikanin sayili isimlerinin katildigi bi prenatal kongresi var.. manitayla oraya gidicez.. elbiseyi yikattim, ütülettim.. beni yarina feysbukta gorucek olanlar sanicak ki, ben muhim doktor, prof.larla cirit atip, yakisikli manitamla villamda oturuyorum..

hakikaten bi villada oturuyorum ve hakikaten doktorum.. ama zamaninda beni elleriyle buyutmus hamide teyzenin (kendisi ilkokul mezunu ve gordugum en serefli insandir) eline su dokemem.. ne temizlik ne kadinlik ne hayat basarisi olarak..

simdilerde ensest unlu mu dersin, metreslik yapa yapa milyon dolar kazanmis hayat kadinlari mi dersin, cocugunun arkadasini hamile birakan kart tv sovmeni mi dersin.. ne pislik varsa ortaya dokuluyo..

ve inanin, o kadar tanidik geliyo ki, o kadar sasirmiyorum ki.. o kadar insan dunyasiyla icli disli oldum ki, hic bi seye sasirmiyorum.. benim sasirdigim tek nokta su, bu kadinin ne oldugunu taa ne zamandan biliyoduk, seks kasedi cikmadan once, firat türkusunde iboyla ayilip bayilirken, daha biliyoduk sohrete giden yolun, neresinden gectigini.. ama kabul ettik.. binlercesini kabul ettik.. ve bu kadin benden 100 kat zengin.. bunun gibi en az binlercesi var medyada.. futbolcu karisi mi istersin, eskort / mankenler mi..

neye icim acio biliyo musunuz? hadi ben oyle boyle yirttim.. yasadigim binlerce zorluga ragmen kendimi, ailemi, gelecekteki cocuklarimi garantiye aldim.. peki ya kaybolup giden binlerce hayat?

maden iscileri mesela olen, hakki yenen milyonlarlca ogrenci, kocasindan dayak yiyip olen cilekes kadinlar? lalelinin sokaklarinda insanligi sorgulatacak muameleye maruz kalan kader yorgunlari?

bu kadinin yaptigini adli sanli yapip, bu kadinin milyonda biri parasi saygisi olmayan hayat kadinlari?

gülben ergen.. seni hic sevmedim, o yapmacik gulusunu, sozum ona co kderin laflarni, erkekine "hikmetim" diyerek, bizim okuz furby kilikli turk erkeginin egosuna oynayan o sinsi kadinsi yanini, seninle takilan gobekli killi "is adamlarini" hic birini sevmedim.. bi gün thy ile ucarken, eski esini gordum dans grubuyla.. uzun boylu bi kizla yiyisiyodu, ian hic uzulmedim.. kendi icimde paradoks belki bu dedigim ama inan uzulmedim..

sana olan nefretim, senin etrafindaki herkeste standart olan kasarlik veya hayasizlik oturu degil.. senin gibilerin siktigimin türkiyesinde yirtarken, senin haberlerini okuyanlarin bok gibi yasamasindan mutevellit..

patlican almaya gidiyorum ben.. selametle kalin..
  • doğan ve doğuş grubu ile olan ilişkisini merak ettiğim kadın. doğru veya yanlış haftalardır ortalık yıkılıyor, bu iki gruptan da bir kelimelik bile haber çıkmıyor, magazin programlarında kesinlikle konusu olmuyor. türkiye'de basın üzerinde etki sahibi olmayı fazla gözümüzde büyütmüşüz sanırım.
  • olay bu linketeki resimden ibarettir. 16 yasinda hirsli azimli kizin sohret arzusu.

[http://www.gecmisgazete.com/…yakalandi-12547?page=1 http://www.gecmisgazete.com/…yakalandi-12547?page=1]

not: dogan grubunundan biri gay ve bunun videosu var sanirim bu kadinda. baska hicbirsey koskoca bir gazeteyi sustali maymuna ceviremez. ben baska aciklayamayiyorum.
  • o pismis kelle gibi yapmacik siritmasinin altinda bir seyler oldugunu hep soylemisimdir ahanda cikti ortaya iste kadinin gercek yuzu. kadinda evli erkek fantezisi var belli ki. yetmiyor kendi de evli oldugu zamanlarda iliskiler yasiyor. nerden baksan pislik icinde hayati. sikistigi zamanlarda da ben anneyim kozunu kullaniyor.

yapmacik gulen insandan korkacaksin aga.
  • ben hayatım da bu kadın kadar yapmacık bir ünlü görmedim,hülya avşar'la yarışırlar ancak gülben hülya'yı tokatlar geçer.inanılmaz itici yapmacık ve içten pazarlıklı geliyor bana ki benim iç güdülerim iyidir.
    tanım:şu aralar kocasını aldatması ve ben herkesten daha namusluyum söylemleriyle öne çıkmakta olan yapmacıklık abidesi kadın.
  • gülben ergen'in adı gülben ergin olsaydı acaba nasıl bir insan olurdu.
  • tr de ünlülerin çoğu sonradan görme,kültürsüz sadece yüz güzelliği ile seksapelliğini satan ya da satacak cesareti olanlardır.
    tamam çok acımasız bir giriş yaptım.
    bu yazdıklarımı en iyi yabancı sinema takip ederken haliyle yabancı oyuncu var şarkıcıların hayatlarını takip ederken anladım.
    elbette yabancılarda da aldatanı var görgüsüzü var ama inanın aile kurma da düzgün bir hayat yaşamadı hepsi gerçekten çok iyi.

google celebrity’s kid ya da celebrity’s famıly yazın, filmlerde kliplerde gördüğünüz dünya ünlüsü yakışıklı erkelerin,güzel kadınların ailelerini görün.

allahtan son birkaç senedir bizim bazı ünlüler de evlendiler de insanımız evlilik kırmanın fakir halka ait bir kavram olmadığını gördü.

ha bu arada gülben ergen mi?hiç bir insan bunladar düşmemeli..hele bir anne.of ya. yazık.
  • eski esi erhan celik agzini acmis bulunmakta. oldum olasi eski sevgilisi, esi hakkinda ileri geri konusan adamlari sevmem lakin, gulben ergen'in adamin meslegine verdigi zarari hepimiz gorduk.
    can dundar'a selam eyleyen gulben hanima destek olmustu bu adam. linc edilirken arkasinda sapasaglam durmustu. ama kadin esasli entrikaci cikti riza baba. bir tasla kac kus vuruyor.

galiba takiyyeci. buz daginin gorunmeyen kismini hayal bile edemiyorum.
  • mahkeme karariyla entry'imi sildiren ilk selebritiydi. teey teeyy gecmis zaman olur ki... hic sasirmamistim. bir daha da ugramadiydim basligina bile... degmezdi. ama su son zamanlarda kopan ve daha da buyuyerek kopacagi belli olan firtina oncesi tekrar ziyaret etme vakti geldi dedim belli ki basligini.

hellogg gulben nabers?!

bu aksamki erhan celik istifasi sonrasi, turlu gayretle paspas alti etmeye calistigin tum pisliklerin bir bir ortaya cikacak umarim. arkanda kim ya da kimler var bilemiyoruz bi turlu ama ne gulbenmissin arkadas, pesss dedirttin hepimize!! bak ben ki sadece turkiye degil, dunya magazin basinini da takip ederim buyuuuk bir keyifle, hayatimda senin kadar itici, samimiyetsiz, yapay biri daha gormedim arkadas. bunu zibilyon kere de soyliycem. yesim ve seren'in son haftalarda atesledigi fisek de artik buyuyerek piyasadan bir an once silinmene ve yok olmana sebebiyet verir umarim.

sen patalojik bir vakasin belli ki. yardim almaya ihtiyacin var.

baska yuvalar gercekten yikilmasin, gulben kimsenin sevgilisini/kocasini elinden alamasin artik. yaptiklari hasir alti edilmesin, millete turkiye'nin modern, cagdas, yardimsever, iyilik melegi, ornek annesi olarak servis edilmesin!!!!! bi bu, bi de ancelina coli bak. ikisi de seytan, ikisi de ama baksan yardim melegi^^ ayyhhh cinims yirim sizin arkada gozu yasli biraktiginiz, acittiginiz kadinlara aldiris etmeden sergilediginiz yapay iyilikseverliginizi, imaj calismanizi ben. hadi gidin otede oynayin artik bakalim... vakit geldi!

[forza yesim&seren, selamlar canlarims :* :)]