şükela:  tümü | bugün
 • eski eşi erhan çelik kendisi için (bkz: allah neden ıslah etmiyor bunu bilmiyorum) şeklinde bir ifade kullanabilmişti ancak. korktu adam bariz. kadın hem sinsi hem de cidden çok tehlikeli tipler var etrafında.

  (bkz: #76061117)
 • yıllardır finans işindeyim. çok kişi ve firmanın resmi evrakları elimden geçti. gülben'i de medyadan bilirim az çok.

  türkiye'de 12 milyon doları trink diye ödeyebilecek gerçek veya tüzel kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. 90'lı yıllarda daha fakir bir türkiye'den ve devalüe bir dolardan bahsedersek, durumun imkansızlığı daha iyi anlaşılır.

  kimse adi bir cinayet için o kadar büyük meblağlar ödemez ve istese de ödeyemez. sudan ucuza adam öldürülüyor çünkü bu ülkede. üç kuruş için adam, öz kardeşini doğruyor. herif de gelmiş 12 milyon dolardan bahsediyor. sonra da gidip üç kuruş için 80 küsür yaşında mumyaya dönmüş ihtiyarı öldürüyor aç köpek.

  hayal gücü çok genişmiş gerçekten.
 • biz illegal işlerden bahsediyoruz, siz 'resmi evrak' falan diyorsunuz. nedir yani adam yasadışı kazancını mı belgelendirecek, bu ülkede el altından nakit hiç dönmüyor mu.

  evet bu parayı trink diye ödeyecek adam sayısı çok az. zaten bu da -iddialar doğruysa- kadının arkasının ne kadar sağlam olduğunu gösteriyor. kaldı ki bu ödemenin sadece faile yapılmadığını düşünenlerdenim. yukarıda birisi durumu gayet güzel açıklamış.

  entrymi büyük annem bülen ersoy'un sözleriyle sonlandırmak istiyorum: "bu hayatta cuppa cuppa gidenlerden değil, cukka cukka öpenlerden ol." **
 • bana unutmayın ki hiçbir şey olmaz.
  kadın haklı.
 • uuuu
  unutmamalıyız ki ona hiçbir şey olmaz.
  oldum olası gıcık olduğum kadın tipini tek başına karşılayan kadın.
 • gülben ergen’in amk! klibini izleyip 31 çekerken babama yakalanmıştım.amıma koydu babam,ben de senin amk!
 • türkiye’de neden bu kadar sevildiğini ve nasıl bu kadar ünlü olduğunu anlayamadığım celebrity.

  benim çocukluğumdan beri bu kadın ekranda her yerden gözümüze sokuluyor. ben çok küçükken dadı vardı hatırlıyorum orda izlerdim. sonra şarkıları olsun tv şovları olsun derken sürekli ekranda bu kadın vardı. 90’lara yetişemediğim için pek bilmiyorum ama şokopop’tan ve seren-yeşim-gülben şeytan üçgeninden sonra 2000’lerdeki ekranın bu çabaları tamamen 90’ları ve bu olayları unutturmak ve sempatik göstermek içinmiş. çünkü benim kafam yerine geldiğinde bu kadın evli ve çocukluydu o yüzden aslında nasıl bir insan olduğunu 90 bebelerine göstermediler. işler tabii seren ve yeşimin 2010’lardan sonra tekrar bu konuyu gündeme getirip linçlemeriyle gün yüzüne çıktı. ama cidden abi bu kadını bizim jenerasyona nasıl sempatik göstermeye çalışmışlarsa ben şok olmuştum bu koca çalma,porno,gold diggerlık vs mevzularını öğrendiğimde. ha bir de çünkü “ben bir anneyim” kartını oynardı kendisi.

  tanım: sesi, oyunculuğu kötü şarkıları flop, başarısız bi side bitch. olmasa türkiye hiç de bir şey kaybetmezdi.

  ha ama unutmadan eklemem gerek. kendisinin en sevdiğim catchphrase’i “bana, unutmayın ki hiçbir şey olmaz”dır. hayatımın her köşesine bu lafı yazdırmak istiyorum sksksld
 • şu konjonktürde kendisine hiçbir şey olmaz.. olay doğru mu.. bence doğru.. ama kadın sizin hayal edebileceğinizden daha güçlü.. dolayısıyla büyük ihtimal sümenaltı edilecek.. bütün fatura tetikçiye kesilecek.. olay soğuduğundaysa tetikçi koğuşunda bir sabah çarşafın kenarından yaptığı iple kendini asmış olarak bulunacaktır..olayda unutulup gidecek..
 • hiçbir zaman iyi niyetli olduğuna inanmadım bu kadının.
  hiçbir zaman pozitif enerji almadım kendisinden.
  umarım ettiklerinin mislini bulur.