şükela:  tümü | bugün
  • arkadaki fazla penguen de hikmet'ini boynuzlayacağı penguen olmalı. çok akıllıca
  • erhan çelik'e de insan hiç acıyamıyor doğrusu. sen değil misin gülben için yuvasını yıkıp evladını babasız bırakan. karmanın bu kadar seri bir şekilde işlediğini hiç görmemiştim.
  • bir fotoğrafı aynı şekilde 3 farklı erkeğe göndermek o hislerin samimi değil, profesyonel olduğunu gösterir benim nezdimde. ayrıca ergen'in, daha sonra kamera görüntüleriyle yalanlanadcak olan erhan çelik arabamı bıçakladı şeklindeki ifadesi de tıynet hakkında hatırı sayılır fikir veriyor...
  • ergenlikte hormonlar tavandayken msn’de kızları etkilemek için forumlardan araklalıyıp yapışttırdığım mesajları aklıma getirmiştir.

--- spoiler ---
    ps: daha etkili(!) olması için bunun eşliğinde okuyun pls <3

''biliyormusun çoğu kişi yıldızların yanlız olduğunu söyler. bence yıldızlar yanlız değiller. yıldızlar birbirlerine birer yıldızmış gibi bakıyorlar ve bu büyünün bozulmamasını istemedikleri için birbirlerinden uzak duruyorlar. sende benim için bir yıldız gibisin. yıldızlar bir araya gelemesede ben seninle tanışmak istiyorum. eğer sende istersen?

--- spoiler ---

ulan gülben! az çakal değilsin.*
  • erkeğini aldatan dişi pengueni hatırlatmıştır.