• sabah sabah denk gelmemle tüylerimi diken diken eden elolmuştur. ama kimin eli olduğunu hala çözebilmiş değilim
  • ortadaki çocuğun eli. konu kilit. çöp.
  • ortadaki cocugun elidir. pazar gunleri issizim.
  • atlas mı harita mı ne değişik bir isim koymuştu ya adını işte o ilk çocuğunun (ortadaki) elidir. yalnız bunlar üçüz gibi yüzler aynı..
  • tırstım yeminle
  • --- spoiler ---

ortadaki çocuğa aittir. adını bilmem ben.
    --- spoiler ---
  • ortadaki çocuğun elidir. (bkz: atlas)
  • tanım: ortadaki balanın sol elidir.

asıl ilgimi çeken ünlü ablamızın instagram kullanıcı adıdır. "gülben123" nedir allasen, annemin unutmayayım diye tüm hesaplarına koyduğu şifre gibi. *

- kullanıcı adına ne yazalım gülben abla?
    - "gülben ergen" yaz.
    - olmuyor o, başkası almış. "gülben_ergen" yapalım mı?
    - aaa yok yok unuturum ben onu.
    - "gülben123" diyivereyim mi?
    - hah o olur! ama dur gene de şuraya bir yere not alayım ben onu.
  • anlatılır ki, internetin yaygınlaşmaya başladığı ilk zamanlarda, henüz insanlar yeni yeni fotoğraf paylaşma merakına düşmüşken, yağmurlu bir akşamüstü bir genç kız kahvesini içip kitabını okumaktayken "neden bu güzel anı paylaşmıyorum?" der ve eli, kitabı, kahvesi, kedisi ve camdaki yağmur tanelerini de kadraja alarak bir fotoğraf çeker. fakat hem fotoğraf çekip hem de çokça iltifat aldığı zarif ellerini kadraja dahil etmeye çalıştığından istediği pozu bir türlü yakalayamaz ve uğraşırken düşüp kafasını sehpanın köşesine çarparak ölür.

bu erken gelen ölümle fotoğrafını paylaşmak kızcağızın içinde ukde kaldığından iki dünya arasında sıkışır ve o gün bugündür ne zaman bir kahveli kedili güzel elli bir kız, tam ölüm saatinde ve yağmur yağarken kitabını okusa, merhumenin hayaleti bir fotoğrafın arasına fotoğrafını çekemediği o eliyle dahil olur. dikkat çekmemesi için de elini başka ellerin arasına karıştırır, başkasının eliymiş ama olmayabilirmiş de gibi bir hava katar.

bu yüzden omuz omuz fotoğraf çekerken bir fatiha okuyun bir de nas felak ne olur ne olmaz.*
  • photoshop sandim aq o nedir. korku filmelerinde montajla boyle yapamiyorlar.
hesabın var mı? giriş yap