şükela:  tümü | bugün
  • başka nickle çaylaklığında sevip beğendiğim yeni yazar. kendisiyle durum güncelemesi vasıtasıyla konuşmuştuk malum çaylaklar mesaj atamıyor.

fırından yeni çıkmış badimdir bunadan gayrı.
  • beni hüzünlendiren bu nickin kendisini de hüzünlendirip hüzünlendirmediğini merak ettiğim yazar...gülbeşekeri çok çok sevdim de kamuran...
  • taksim'de direnişimiz esnasında tünel ve galatasaray lisesinin arasında polis tarafından sıkıştırıldığımız, gaz yediğimiz, tazyikli suya mağruz kaldığımız ve yaralılarımızın acil müdehaleye ihtiyaç duyduğu sırada internetimiz kesiliyordu sürekli olarak. twitter'dan yaralılarımızı en yakın yere götürebileceğimiz bir yer arıyorduk ama internetin sürekli gidip gelmesi bize bu fırsatı tanımıyordu.

sözlükten yardım almak geldi o anda aklımıza ve ekşi sözlük orada hayatımızı kurtardı. gulbesekericoksevdimde hayatımızı kurtaran bilgileri bize mesajla bildiren, internetin geldiği anlarda mesajları kontrol ettiğimizde avukat-doktor-sığınacak yer bilgilerini bize bildiren mükemmel yazarlarımızın başında gelen kişi.

teşekkürler güzel insan.
  • hayata yeniden umutla bakmamı sağlayan yazar. çok yaşa bebeğinle yaşa...
  • sözlükteki misafir psikolojimi kırmama yardımcı olmuş hoş sohbet yazar. artık hep gelirim ki ben buralara... :)
  • kendi nickaltına ancak çok önemliyse birşey yazan(yazacak olan, şu an yazıyor) yazar.

gülbeşeker, yusuf eren'ini almaya gidiyor. beklediğimiz günden 1 gün önce gelmek üzere yola çıktığından bize sürpriz yapıyor miniğim.

eğer gülbeşeker de dönemez de bir aksilik olursa herkes hakkını helal etsin istiyor. bu arada hiç korkmuyorda çünkü yaradan neylerse güzel eyler.

eğer herşey normal giderse anne olarak dönecek, evine, yuvasına şenlik dolacak, sevdiği adamla mucizenin, kavuşmanın, huzurun, aile olmanın hazzını yaşayacak(lar).

çocuğumun babası, yürek sızım, vazgeçemediğim, canımın yarısı, güneşim seni çooook seviyorum. ellerimi hiç bırakma olur mu sende.
  • dualarimizda yer eden yazar. haberlerini bekliyoruz şeker anne .
  • #42852811 umarım yaşayacakları, dilediği gibi güzel olur.
    oğlunun adını çok sevdiğim yazar.
  • kendisini tanimam ama allah; bu anneyi, biricik oglu ile ebediyen ayirmasin.
  • olur da bi gün çocuk yaptigimda onunki kadar efsane bi şey doguramazsam babam tarafından reddedilicem. resmen basimi yakti. evde bi adam var bütün gün oğlunu sayikliyo. videolari ezberledik artik. komşulara anlatiyoruz, 'ay gülbeşeker'in oğlunu gördünüz mu?' diye, baktim sabah bakkal bey soruyor 'prinki gülbeşeker yeni video gönderdi mi?' diye, yememis içmemiş riza amcaya anlatmis. korkuyorum şehirde magafonla dolaşcak diye.

57 yasinda babama naptiniz siz gülbeşeker? hsksvaskgf

ek olarak belirtmek isterim ki; bi özledim bi özledim, hasretlerde boguluyorum :(