• haber sunarken sanki dokunsan ağlayacak bakışı var. gözleri hep dolu dolu.
  • gözlerinin beyaz olması gereken kısmının sarı * olmasından ötürü aşırı derecede sigara kullandığını düşündüğüm kadın.
  • bakışları hiç normal olmayan, ekran da her an uykulu, ağlamaklı, buhrandan buhrana koşar bir hali olan ve stüdyo ışığından mıdır nedir, saçları kötü bir kızıla çalan spiker
  • bakır-kızıl renk yeni saçıyla göz kamaştıran fox tv'nin duygusal spikeri. trajik haberleri verirken ağlaması insanın içini cız ediyor.
  • hiçbir spikerlik eğitimim olmadan kendisinden daha iyi haber sunabileceğimi iddia ettiğim spiker. 10 dakika içinde en az 4 kere ne diyeceğini toparlayamıyor. hatta az önce bülteni hepinizin kandilini mübarek ediyorum şeklinde açtı.
  • sürekli iç çekerek konuşan fox tv haber spikeri. kelimelerin sonuna koyduğu h harflerini toplayıp çöpe atasım geliyor. biri söylese de vazgeçse bu alışkanlığından.

düzeltme: yıllar geçti ve gülbin tosun, 6 yıl önce yukarıda bahsettiğim alışkanlığını geride bıraktı. bir profesyonel oldu. artık zevkle dinliyorum. tebrikler.
  • haber sonlarında yapmaya çalıştığı yorumlarda çok sık takılıyor ya da cümlenin sonunu getiremiyor. son zamanlarda ne zaman izlesem bu oluyor. yorum yapmayı bıraksa keşke...
  • son zamanlarda gördüğüm en başarısız spiker. haber sunması, vurgu ve tonlaması, haber sonlarında yapmaya çalıştığı yorumlar hepsi birbirinden kötü.
  • kendisine haber sunarken arada yorumunu da kat direktifini kim verdi allah aşkına? hayatının hatasını yaptığının farkına vardı mı acaba çok merak ediyorum...bariz şekilde beceremiyor işte, zorlama yaptığından olmuyor, yapma bunu yapma bunu tepkisini verdiriyor bana burada...herkesin harcı değil bu işler, kendisinden ricam lütfen gerçekle yüzleş ve bu işi sonlandır...iyi akşamlar...teşekkürler...
hesabın var mı? giriş yap