şükela:  tümü | bugün soru sor
 • direc-t'in solisti bilgeyle beraber söylediği anything i've done adlı şarkıyla (bilge kösebalaban'in bestesiymiş) vh1'ın song of the year yarışmasında aralık finalisti olmuşlardır.şarkıyı dinleyebilmek için www.direc-t com gösterilse de ben bulamadım.

  bu yarışmanın yolunu açması sayesinde albümlerini dinleyebilmek istediğim kişidir.
 • bilge kösebalabanla düetinin http://www.direc-t.com/download_mp3.asp?id=78 linkinden dinlenebileceği hoş sesli hatun.ayrıca yanılmıyorsam bu kişi doğa rutkayın kuzenidir.
 • bilge kösebalaban'la olan düet'i youtube'dan şu adreten de izlenebilecek olan solist
  http://www.youtube.com/watch?v=of1hp-i22bw

  umarım sesini sadece bu çalışmada duymakla kalmayız ve devamı gelir
 • bangır bangır sesli kıpır kıpır bir hatun. bir türlü yerinde duramıyor. bir de enerjisini karşı tarafla paylaşıyor, öyle de hoş bir özelliği var. (bkz: seviyoruz ailecek)* .
 • çok güzel, mutlaka değerlendirilmesi gereken bir sesi var. kendi rengine sahip bir ses. istediği zaman buğulandırabiliyor, istediği zaman kulak tırmalamadan hayli yükseltebiliyor, rahat transpozisyon kabiliyeti, yüksek yol tutuş, majör, koda, plaseler verkaçlar...

  albüm yapsa hiç düşünmeden alırım. hatta albüm yapsın.

  benim kafama yattı açıkçası.
 • birlikte çalıştığım dönemlerde ofise girişiyle günü güzelleştiren, çalışma tutkunu olan insan. ne de güzel dinlerdik sesini ofis ortamında. şimdi kaybedenler klübü isimli filmin fragmanında dinledim tekrar, tekrar. 14 mart pazartesi günü soundtrack partisiyle ghetto istanbul'da olacaklar. giriş ücreti 20 lira.

  ayrıca kendisi tam bir köpek tutkunudur. gofret ve ciklet adında iki tane meleği var sokaklardan kurtardığı.

  albüm yapsın diye bekleyenlerindenim ben de.

  düzeltme: frock sayesinde tarihteki yanlışlık düzeltildi.
 • kaybedenler kulübü'nün soundtrack'i:

  http://www.facebook.com/…d=195249277160493&comments

  son zamanlarda dinlediğim en iyi şey
 • pozitif etki,moral veren güzel sesli insan.
 • "o nasıl bi reviens söylemektir yarebbiiii" dediğim, dedirten ses.

  sesin yemekle bir alakası olduğuna ilişkin ispattır. evet. budur.
 • iki saçma şey söyleyip çekileceğim:

  1) kaybedenler kulübü için seslendirdiği şarkıları dinlerken, sesinin derinlerinde bir yerde tuhaf bir kibir varmış gibi hissediyorum. bunun beni rahatsız edip etmediğinden emin değilim, ama durup durup aynı şarkıları dinlediğime göre etmemiş olsa gerek.

  2) emrah serbes'in erken kaybedenler kitabındaki "zannettiğin gibi değil" isimli öyküyü okurken nilüfer ismi her geçtiğinde aklıma onun yüzü geliyor. öyle ki, şarkıları da nilüfer'in söylediği şarkılar olarak dinlemeye başladım. kendisini sadece bir şarkıdan diğerine geçerken fondaki youtube videolarında gördüğümü var sayarsak, akılda kalıcı bir görünüme sahip olduğu sonucuna varmak mümkün.