şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 10 dakika öncesine kadar emre aydın'ın bir şarkısı sandığım fakat aslında bir şarkıcı olduğunu öğrenerek aydınlandığım kadın.
    ne zamandır kafamda deli sorular; 'nasıl gülden mutlu olunur? hadi onu geçtim gül nasıl mutlu olur? emrecim bu nasıl metafordur?'. **
  • emre aydın'ın soğuk odalar şarkısında düet yaptığı kişi. adını ileride çok duyacağız gibime geldi, bakalım..
  • bu kadında birşey var. o şeye ne dendiğini tam olarak bilmiyorum ama mustafa sandal, sıla, soner sarıkabadayı'da da var bundan. yani şarkının girişinden ya da ufacık bi parçasından anlaşılabiliyor bu isimlere ait olduğu. orjinallik, kendine haslık gibi birşey heralde. 2 şarkıdan nasıl anladın bunu demeyin anlarım ben.
  • yatsın yanıma diye bir şarkısı var.
    aman allahım...
    dinlemekten bıkmadım...
    ses, söz harika...
  • anneymiş. üç yaşında bir kızı varmış.
  • yatsın yanıma diye bir efsane söyleyen hatun. sezen aksu'yu unutturabilir mi? bana unutturamaz orası kesin! çünkü sezen aksu benim için hiç bir zaman var olmadı ki bana unuttursun. dolaysıyla benim için sezen aksu'dan daha ileri.
  • unutamam dedin ile mükemmel bir giriş yapmıştır müzik piyasasına. tebrik ediyoruz.
  • sırf emre aydın bağırabilsin diye kendi şarkısını normalden daha tiz seste okumak zorunda bırakılmış şarkıcı. o şarkının orjinal tonunun bu olduğuna inanmıyorum kesinlikle. kız yırtıyo kendini çünkü giriş kısmında
  • "emre aydın'a senden adam olmaz diyen eski sevdiği mi?" diye düşünmüyor değilim. sanki cevap hakkını kullanmış gibi, ne bileyim sanki onun ağzından pişmanlıkla yazılmış gibi yeni single'ın* iki şarkısı.
  • soğuk odalar parçasına renk katmış kişilik. sesinde rock müziğin ezgileri yoksa da parçayı yukarı taşımış. zaten beni biraz böyle hatırla single'ı da emre aydın'ın tarzının dışında olmuş biraz sanki.