şükela:  tümü | bugün
 • twitter'da yayılan coronavirüs videosunda konuşan kişi olduğu iddia ediliyor.

  edit :doğru isim olup olmadığını bilmediğim için iddia ediliyor yazdım. bir suç işlemiş gibi yazmadım.

  başına bir şey gelmemesini dilerim.

  kadının isteği dışında videosu çekildi, isteği dışında yayınlandı. savunması alındı, savunması uygunsuz şekilde paylaşıldı.

  belki savunmayı bile kendisi yazmamıştır.
  sonuç olarak tabii ki virüs bulaşmış insan sayısını kendisinin tam olarak bilme ihtimali yok, sonuçta ona tüm türkiye'nin raporu verilmiyor, sadece kendi hastanesini bilebilir. ama gidişatı gördüğü için binlere doğru gidiyoruz dedi, arkadaşlarını uyarmak istedi.

  ne yani bizim şirket içinde yaptığımız konuşmayı birisi çekse yayınlasa özür dilememiz mi gerekecek? tabii ki bi yetkili bize göre daha dikkatli konuşmak zorunda ama kendisi vali değil, bakan değil, sadece çok zor şartlarda çalışan bir doktor.

  kimseyi galeyana getirmeye çalışmadı, sadece durumun vahametini arkadaşlarına anlatmak istedi. arkadaşları da onun videosunu çekti.
 • güle hocayı tanırım, işini çok iyi yapan bir hekimdir. kendisine buradan en içten sevgilerimi yolluyorum.

  not : ankaraüniversitesispor

  edit - corona belası biter bitmez tandoğan kampüsünden yanına elini öpmeye gideceğim.

  edit2 - cremedelairmia nickli arkadaşımızın önerisiyle güle hocanın yer aldığı şu videoyu paylaşıyorum. iyi seyirler..
 • muhtemelen tehdit ve goz korkutmayla ozur dilemek zorunda kalmis enfeksiyon uzmani doktor.
 • gerçek vaka sayıları ortaya çıktığında özür dilenerek fetö'nün koronagenekon kumpasına kurban gittiğinin açıklanacağı doktor.

  siyasi rantlarınız için sağlık emekçilerini ezmenize izin vermeyeceğiz! bunu herkes iyi bilsin.
 • lan kadına resmen özür mektubu yazdırmış allahın ibişi, sizin varya yatacak yeriniz yok, zavallı kadına nasıl baskı yaptılarsa aslında "yanlış anlaşıldım, biraz abarttım" felan gibi şeyler yazmak zorunda bırakılmış, sıvayın bakalım balçığınızla nereye kadar sıvayacaksınız şerefsizler, 500 rizeli umreciyi elini kolunu sallayarak bırakan yavşaklar https://www.gazeteduvar.com.tr/…izi-is-isten-gecti/
 • dilerim inceleme sonrasında ankara üniversitesi hocadan özür diler.
 • açıklaması burdan okunabilir. ankara üniversitesi rektörü ibiş de, doktor hanımın görevinde olduğunu belirten bir açıklama yapmış.
 • söylediği doğru ise arkadasında durması gereken, yanlış ise de yaptığından utanması gereken kişi. böyle sorumsuzluk olmaz.
 • güle çınar, enfeksiyon uzmanı doktor. kendisine özür mektubu yazdırılmış. doktorlar hatta sağlıkçılar yetmediği için son sınıf öğrencileri ve emeklileri göreve çağıran italya örneği dururken işini yapmak için canını dişine takan enfeksiyon uzmanının gördüğü muamele bu. şu an baş edilemeyen bir enfeksiyon salgını varken, bir enfeksiyon uzmanı olarak zaman itibariyle dünyanın en değerli en önemli kişilerinden birini minnetle sevip sayıp sahip çıkacakları yerde yaptıkları muameleye bak. öyle çok şey söylenir ki. umarım bu nedenle motivasyonu zarar görmez değerli sağlıkçılarımızın.
 • bu iş başladığından beri koşturuyor kadıncağız. geri zekalının teki gizlice kayda alıp kadının başına iş açtı. burayı okuyorsan haberin olsun abla, biz seni çok seviyoruz. yaptığın iş çok değerli.

  tanım: enfeksiyon hastalıkları uzmanı