• güle çınar, enfeksiyon uzmanı doktor. kendisine özür mektubu yazdırılmış. doktorlar hatta sağlıkçılar yetmediği için son sınıf öğrencileri ve emeklileri göreve çağıran italya örneği dururken işini yapmak için canını dişine takan enfeksiyon uzmanının gördüğü muamele bu. şu an baş edilemeyen bir enfeksiyon salgını varken, bir enfeksiyon uzmanı olarak zaman itibariyle dünyanın en değerli en önemli kişilerinden birini minnetle sevip sayıp sahip çıkacakları yerde yaptıkları muameleye bak. öyle çok şey söylenir ki. umarım bu nedenle motivasyonu zarar görmez değerli sağlıkçılarımızın.
  • bu iş başladığından beri koşturuyor kadıncağız. geri zekalının teki gizlice kayda alıp kadının başına iş açtı. burayı okuyorsan haberin olsun abla, biz seni çok seviyoruz. yaptığın iş çok değerli.

tanım: enfeksiyon hastalıkları uzmanı
  • lan kadına resmen özür mektubu yazdırmış allahın ibişi, sizin varya yatacak yeriniz yok, zavallı kadına nasıl baskı yaptılarsa aslında "yanlış anlaşıldım, biraz abarttım" felan gibi şeyler yazmak zorunda bırakılmış, sıvayın bakalım balçığınızla nereye kadar sıvayacaksınız şerefsizler, 500 rizeli umreciyi elini kolunu sallayarak bırakan yavşaklar https://www.gazeteduvar.com.tr/…izi-is-isten-gecti/
  • kendisi ekşi sözlükte gündem olduğunu biliyor ben arayıp söyledim ama sesi kötüydü. hiç haketmedi bunu sevgili güle... hiç..

saatlerdir olayın şokundan çıkamamakla birlikte kıyamıyorum sevgili arkadaşlar. ömrünü verdi bu mesleğe ve o kadar çok seveni varmış ki benim gözlerim dolu dolu oldu ve okudukça gurur duyuyorum..

güle'm bu ülkenin yetiştirdiği en değerli doktorlardan biridir ve yaşadığı bu kötülükleri dik duruşu ve kararlılığıyla, gülen gözleriyle atlatacaktır...

#103741507 nolu entryme dair o kadar güzel mesajlar alıyorum ki hepinize çok teşekkür ederim. hepsini güle ile paylaşacağım. ve şoktan ve yaşadığım kırgınlıktan dolayı kollarım tutmuyor, resmen kanatlarım kırıldı.. hepinize tek tek geri döneceğim, bu nedenle kusuruma bakmayın..

güle'min diğer adı heidi'dir. ne yazık ki alp dağlarının pembe yanaklı masum kızı sosyal medyada lince uğradı. kimisi havadan mı iniyor demiş. lütfen yazarken sizleri vijdanlı olmaya davet ediyorum. güle haftalardır coronavirüs için o toplantı o çalışma demeden koşuşturuyor. uykusuz, yorgun, bitap..

güleciğim, herşey düzelecek.. canım kardeşim, dostum her zaman her şekilde yanındayım, yanındayız.. bu kötü günler geride kalacak..

sen bizim yüz akımızsın, gururumuzsun..

çok seviyorum seni, canım heidim.. (kardeşin alice )
  • tüm sülaleleri bir araya gelse, güle hocanın aklının, emeğinin zekatı edemeyecek kitle, hocadan savunma istediği yetmediği gibi, bunu basınla paylaşmış. savunma kuruma yazılmış, ne işi var basında?

ah ah ne oldu bu ülkeye böyle, pırıl pırıl zekalar ne zaman ayaklar altına almaktan vazgeçilecek?
  • muhtemelen tehdit ve goz korkutmayla ozur dilemek zorunda kalmis enfeksiyon uzmani doktor.
  • ankara tıpın nadide enfeksiyon uzmanlarından biridir. bu açıklamayı ister evde ister hastanede yapar, sonuçta uzmanlık alanında konuşuyor. videoyu yayan kişi yüzünden neden olduğunu anlamadığım bir şekilde özür diledi. güle abla vicdanın rahat olsun.
  • twitter'da yayılan coronavirüs videosunda konuşan kişi olduğu iddia ediliyor.

edit :doğru isim olup olmadığını bilmediğim için iddia ediliyor yazdım. bir suç işlemiş gibi yazmadım.

başına bir şey gelmemesini dilerim.

kadının isteği dışında videosu çekildi, isteği dışında yayınlandı. savunması alındı, savunması uygunsuz şekilde paylaşıldı.

belki savunmayı bile kendisi yazmamıştır.
    sonuç olarak tabii ki virüs bulaşmış insan sayısını kendisinin tam olarak bilme ihtimali yok, sonuçta ona tüm türkiye'nin raporu verilmiyor, sadece kendi hastanesini bilebilir. ama gidişatı gördüğü için binlere doğru gidiyoruz dedi, arkadaşlarını uyarmak istedi.

ne yani bizim şirket içinde yaptığımız konuşmayı birisi çekse yayınlasa özür dilememiz mi gerekecek? tabii ki bi yetkili bize göre daha dikkatli konuşmak zorunda ama kendisi vali değil, bakan değil, sadece çok zor şartlarda çalışan bir doktor.

kimseyi galeyana getirmeye çalışmadı, sadece durumun vahametini arkadaşlarına anlatmak istedi. arkadaşları da onun videosunu çekti.
  • dilerim inceleme sonrasında ankara üniversitesi hocadan özür diler.
  • şu dönemde moralini bozmaması gereken bir doktorumuz.

fakat o videoyu çeken gerizekalının acilen cezalandırılması gerekiyor. orada ciddi bir konuda eğitim veriliyor, bu dangalak gizli gizli video çekip millete atma derdinde. senin orda hiç bir işin yok belli ki, o görevde ve orada olmanın kimseye yararı yok.
hesabın var mı? giriş yap