şükela:  tümü | bugün
  • yeni ta$ininca, oturmak icin yer degi$tirince buradaki yeni yer ile ilgili temenni.
    kadinlararasi bir ziyaret sebebi. gule gule oturuna gitmek diye bir $ey var misal.
  • selim yuhay'in sunumuyla tv8'de baslayacakmis.
  • reyting için insanların acılarını sömüren program. bi bakayım dedim, acitasyondan midem bulandi, kapattım. sadece evi yapsan yine izlenirsin merak etme, gerek yok boyle şeylere..
  • bugünkü bölümünü ilk kez izlediğim program.
    yemin ederim ağlayarak izliyorum şu an. kadın kızını ve annesini kaybetmiş ve 8 ay önce de oğlunu kaybetmiş trafik kazasında. oğlu abisiyle anılarının olduğu ve oldukça kötü durumda olan odası için başvuruda bulunmuş ve mutlu olduğunu görmek için can atıyorum şu an.
    güzel strateji. ağlaya ağlaya izliyorum. bu ne böyle:(
  • aşırı doz duygu sömürüsü yapılan program. arada olur, yakınlarını kaybetmiş insanların hisleri hepimizi duygulandırıyor ve neticesinde anılarla bezenmiş yeni bir ortam hediye ediliyor çok süper. insanları ağlatalım, benzer acıları çeken kişileri seçip evlerini değiştirelim harika iş yapıyoruz demeye başlayınca sıkıntı olur ama, eğreti durur.
    selim bey'i çok severim, bu konsepti değiştirmek için bir girişimde bulunmazsa programı eskiden olduğu gibi başarılı olamaz, kendine gel eyy nişlerin ustası.
  • korkunç bir program. bir şehit ailesinin evine misafir oldular bugün ama o denli duygu sömürüsü var ki programda tiksindim. yazıktır ya, oradaki insanlara, benzer acıları yaşayan insanlara, ölüp gidenlerin anılarına; her şeye hakaret. saygısız ve 'gerçek(!)' bir tv örneği olmuş. size bir mutfak yapalım ama tüm aile sırlarınızı ve anılarınızı alıp onları reyting için kullanalımcılık bu. ekonomik zorlukları olan, cahil insanlara yapılan binlerce ayıptan bir tanesi daha.
  • bu programın önceki kanalında bir iki bölümüne zapping sırasında denk gelmiştim. orta kesim ailelerin sıradan evlerini saray yapıyordu. şimdi ise ana haberi dahi bulunmayan ve bunun nedenini insanalara acı pazarlamak istemiyorum minvelinde yapan birinin kanalında sağlık ve varlık açısından sefalet çeken, (n-1) fert sayısı kuralı bulunan ailelerin her bir yanından dökülen evlerini sıradanlaştırıyor.
  • acun'un yine dahi televizyon çocukluğunu gösterdiği program.

tv8'in bordrolu ünlü kadrosunu programa sokmasa olmazdı zaten. bugün hadise girmiş, ilerleyen programlarda murat boz, sibel can, mustafa sandal, athena gökhan ve 3 adam kadrosunu bekliyorum.
  • program 2 saatse, 1 saati manevi teşhirlerle acı hatıralarla yaraların deşilmesiyle falan geçiyor, diğer 1 saati de teşekkürlerle minnetlerle şükranlarla geçiyor. öyle garip ne idüğü belirsiz bir yapım işte.