• tersine evrim geçirmiş, eski bir türkücüdür.

bir insan diğer bir insandan nasıl tiksinir?

öncesi

sonrası

tercihleri, yediği içtiği vb. vs. evet kimseyi ilgilendirmez ancak kalkıp da;
    bol botoks, ve makyajlı görüntün ile magazin proğramına çıkıp ''kadın sesi günah diye şarkıcılığı bıraktım' gibi bir ifade kullanırsan kusura bakmayacaksın!
  • kimse dinlemiyordu zaten.
    şarkı söylemeyi bırakması bütün insanlık için iyi olmuş.

evinde oturup bol bol kuran-ı kerim okuyup, dua edip, namaz kılabilir.
  • "gözleriyle saçlarımı okşamış sanatçı.

kendisine molla aşkı kültür parkı'nda denk geldim geçenlerde. sesini metrisin önü'nden ezbere bilsek de, simasını bilmezdim efendim. dünya gözüyle görülecek kadınmış vesselam. öylesine güzel bakan ablamızın, inceden kesik atıp "güzel çocuk" diye mırıldandığına şahit oldu bu kulaklar heyhat! biliyorum oda beni seviyor.*"

diye iç geçiren efsian kendini yunus çengel'in akışkanlar mekaniği temelleri ve uygulamaları isimli sözde kitabın dayanılmaz ağırlığına bıraktı.
  • şekli kayacak seviyede estetiğe abanıp buradan iş tutturamayınca bir de diğer yana yöneleyim de bir şeyler koparırım belki diye kadınların şarkı söylemesi günahtır diye açıklama yaparken şişirilmiş dudaklarından konuya odaklanılması mümkün olmayan, gündem olma çabasındaki bir kadın
  • metrisin önünü en güzel yorumlayan insandır kendileri.
  • guzel sese sahip olması ve urfalı olması nedeniyle ibrahim tatlıses in disisiolarak da tarif
    edilebilen ve fırat turkusunu en az ibrahim tatlıses kadar guzel yorumlayabilen turk halk
    muzigi sanatcısı.ayrıca arada bir kurtçe turku soylediği de olur. hatta sivan perwer e ait
    de lori parçasını turkçe olarak şey yani, anlarsın yani seklinde seslendirmiştir.
  • trt 6 isimli kanalda rojin'in yerini doldurması için görevlendirilmiş kişi. daha önce sıradan bir piyasa sanatçısı iken şimdi kürtlere oynamaya başladı , ilgiyle takip ediyoruz.
  • zamanında almanya'da azer bülbül tarafından evlenme vaadiyle kandırılmış ve paralarını azer bülbül'e kaptırmıştır kendisi.
  • sesi çok iyi ama o kadar ağdalı ve arabesk bir yorumu var ki, dinleyemiyorum.

bir de metris yorumu çok övülmüş ama "bir tek seni sevdim" derken o e'ler öyle garip bir şekilde telaffuz ediliyor ki hiç tahammülüm yok.
hesabın var mı? giriş yap